Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SÜPER PATATES VE KAÇAK BEZELYE OYUNU BAŞLIYOR

Süper Patates ve Kaçak Bezelye oyunu başlıyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.11.2018 - 15:26 | Son Güncelleme:

Çocuklar için eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralayan Imagineer Kids 42 Maslak’ta birbirinden renkli ve eğlenceli aktivite alanlarıyla özel bir deneyim yaşatıyor...

IMAGİNEER KİDS’TE ÇOCUKLARLA BULUŞACAK!

Imagineer Kids içerisinde yer alan ‘’Cartoon Network Bilinmeyenler Dünyası’’ sergisinde çocuklar günlük hayatta her zaman karşılaştığımız fakat sebebini bilmediğimiz ilginç bilgileri öğrenirken, Imagineer Stage’de ise eğlenceli etkinliklere katılabiliyorlar. 

Pearson yayınevinin çocuklar tarafından en sevilen kitaplarından biri olan Süper Patates ve Kaçak Bezelye’nin kitaptan uyarlanan interaktif kukla tiyatrosu Imagineer Kids ‘te çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Çocukların eğlenirken öğrenecekleri interaktif kukla tiyatrosu, 9 Kasım Cuma günü 17.00’ da ve 11 Kasım Pazar günü 18.00’ da Imagineer Kids’te çocuklarla buluşacak. Eğlenceli bir hafta sonu için şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın.
 

Yayın tarihi: 08.11.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.