Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PRU YELKEN KULÜBÜ, İLK ETKİNLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

PRU Yelken Kulübü, ilk etkinliğini gerçekleştirdi
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.04.2015 - 17:24 | Son Güncelleme:

8 Nisan 2015 Çarşamba günü, PÎRÎ REİS ÜNİVERSİTESİ Yeşil Kampüsü'nde PRU Yelken Kulübü’nün “ilk etkinliği” barbekü eşliğine gerçekleşti.

Prof. Dr. Nazım Engin (Öğrenci İşleri Koordinatörü ), Pîrî Reis Üniversitesi Genel Sekreteri Rıdvan Kartal, öğretim üyeleri ve PRU Yelken Kulübü üyeleri etkinliğe katıldı.

Pîrî Reis Üniversitesi Yelken Kulübü’ne bağışta bulunan Hmp Boya ( HEMPEL COATINGS MARINE DISTRUBUTOR) firma yetkilisi Muzaffer Kaya'ya, Prof. Dr. Nazım Engin tarafından, yelken kulübüne verdikleri destekten dolayı hediye verildi.

Pîrî Reis Üniversitesi Yelken Kulübü, 2014 yılı başında kurulmuş bir öğrenci kulübü olup, geçtiğimiz Mart ayında Marmaris’te düzenlenen Üniversiteler arası Campus Cup yarışında IRC4 sınıfında, SARCASTIC isimli yarıştıkları tekneyle 3 yarışta da 1. olarak, kupayla kampüslerine dönmüşlerdir.

PRU Yelken Kulübü Başkanı Denizcilik Fakültesi 4.sınıf öğrencisi Anıl BATI, yelken camiasında da ülkemizin ilk denizcilik ihtisas üniversitesi olan Pîrî Reis Üniversitesi'nin çatısı altında ulusal ve uluslararası platformlarda yer almanın Pîrî Reis Üniversitesi Yelken Kulübü üyeleri/öğrencileri için çok büyük ayrıcalık olduğunu ve bu durumdan tüm üyeler/öğrenciler olarak büyük bir kıvanç duyduklarını belirtti.


Ayrıca bundan dolayı üniversitenin adını ulusal ve uluslararası yelken organizasyonlarında her zaman başarılı bir şekilde duyurmak ve en iyi şekilde üniversitelerini temsil etmek için çalışmaya devam edeceklerini ekledi.

PRU Yelken Kulübü’ne desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Rektörlerti Prof. Dr. Oral Erdoğan olmak üzere tüm Pîrî Reis Üniversitesi yönetimine, Öğrenci Kulüpleri Koordinasyon Kurulu’na ve Kulüp Danışmanmalarına teşekkürlerini ileterek etkinlik noktalandı.

Yayın tarihi: 14.04.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.