Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

‘GECEDE SAKLI YALNIZ AŞKLAR’A BÜYÜK İLGİ!

‘Gecede Saklı Yalnız Aşklar’a büyük ilgi!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.10.2017 - 15:05 | Son Güncelleme:

Adil Yıldırım’ın, “Bazı kadınların aşkı erkeği ürkütür” sloganı taşıyan ‘Gecede Saklı Yalnız Aşklar’ kitabı Doğan Novus’dan çıktı.

Adil Yıldırım, Doğan Novus’dan çıkan ilk kitabı ‘Gecede Saklı Yalnız Aşklar’da aşka ve ilişkilere farklı bir bakış açısı getiriyor.

“En büyük cesaret yaşamak… Bu konuda çok ciddiyim. Hiç tanışma fırsatı bulamadığım tek bir insanla aynı duyguyu paylaşmak ümidiyle yazdım romanımı” diyen Yıldırım, “Hissettiklerimi gizlemeden dile getirmeme cesaret deniyorsa, daha fazlasını da yapabilirim. Duyguyu paylaşmak ekmeğini paylaşmak gibidir; insan bir kez bunu yapınca artık yalnız yemek istemez” dedi.

Yazar, kitaptaki, ‘Bazı kadınların aşkı erkeği ürkütür’ sloganın içeriğini de şöyle açıkladı:
“Erkekler kendilerine âşık olan kadından ürkmezler; yapacağı baskıdan ürkerler. Bir erkeği değiştirmeye çalışmak bir kadının yapabileceği en temel hatadır. Romanımda Bora’yı ürküten nokta özünde erkekleri ürküten duygu ile aynı; birçok kadınla rahatça birlikte olmasına rağmen o sadece bir kadında tutuklu kalmış.”
 

Yayın tarihi: 02.10.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.