Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLAR KİDZMONDO’DA DÜNYA KÜLTÜRLERİYLE TANIŞIYOR

Çocuklar KidzMondo’da dünya kültürleriyle tanışıyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.02.2019 - 11:25 | Son Güncelleme:

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocukların eğlence & öğrence şehri KidzMondo, çocukları dünyanın kültürleri ile tanışmaya davet ediyor.

Eğlenirken öğrenmek isteyen çocuklar için birbirinden renkli etkinlikler hazırlayan KidzMondo’da Şubat ayında İtalya ile başlayacak olan kültür turu, Mart ayında Arjantin ile devam edecek. 40’tan fazla meslek ünitesinin yer aldığı KidzMondo’da çocuklar meslekleri deneyimlemenin yanı sıra her ay bir ülkenin kültürüyle tanışacak.

23-24 Şubat tarihlerinde İtalya’nın simgeleriyle donatılacak olan KidzMondo’da, İtalyanların ünlü halk dansı Tarantella’dan ünlü İtalyan eserleri sergisine kadar birbirinden eğlenceli aktivitelerle ‘İtalya Günleri’ çocukları bekliyor.

DANSLAR, YARATICILIK ATÖLYELERİ…

KidzMondo’nun minik ziyaretçileri ‘İtalya Günleri’ kapsamında; ‘Kidz House Dance’ gösterileriyle eğlenecek, ayrıca yüz boyama ve yaratıcılık atölyeleri gibi farklı etkinliklere de katılabilecek.
 

Yayın tarihi: 18.02.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.