Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BU KULÜPTE DÜŞLER DENEYİME DÖNÜŞÜYOR

Bu kulüpte düşler deneyime dönüşüyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.08.2018 - 16:33 | Son Güncelleme:

Çocukların keyifli vakit geçirmelerinin yanı sıra eğitici içeriklerle buluşmaları da çok önemli. Onların sadece tüketen değil aynı zamanda üreten, sorgulayan bireyler olarak yetişmesini amaçlayan Düşyeri, “Eğlenceli Eğitim” ilkesiyle hayata geçirdiği Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü’nde çocuklara birbirinden eğlenceli ve eğitici düş deneyimleri sunuyor.

Düşyeri’nin anne-baba-çocuk ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluşturduğu Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü, çocukların hem fiziksel hem de bilişsel olarak gelişmesini sağlayan farklı deneyimler sunuyor. Düşyeri Deneyim Kulübü’nde ebeveynler hem çocuklarını yakından gözlemleyebiliyor hem de onların eğlenerek öğrendiklerine tanık oluyorlar. Dayanışma, farklılıklara saygı, evrensel değerler ve pedagojik arka plana sahip içerikleri çocuklarla buluşturan Düşyeri, Deneyim Kulübü ile çocukların düş dünyalarını unutulmaz birer deneyime dönüştürüyor.

AİLELER ÇOCUKLARININ DÜŞLERİNE ORTAK OLUYOR

Anne-baba-çocuklar üzerine tasarlanan Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü, çocukların iyi vakit geçirmelerini sağlarken, ebeveynleri de çocukların katıldığı aktivitelere dahil ediyor. Çocuklarının dünyasına giren ebeveynler onlarla etkileşime geçiyor ve kurdukları düşe ortak oluyorlar. Çocuklar ise ebeveynleriyle daha fazla zaman geçirerek, aile olmanın değerini ve önemini daha güçlü kavrıyor.

DENEYİMLİYOR, ÖĞRENİYOR VE KEŞFEDİYORLAR

STEM+A deneyimleri (bilim, teknoloji, mühendislik, matematik ve sanat) başlığındaki her branş için hazırlanan aktiviteler; saat başı, sanat ile harmanlanan eğlenceli ve eğitici deneyimlere dönüşüyor. Böylelikle çocuklar bilimin o eşsiz dünyasını yeniden deneyimliyor, öğreniyor ve keşfediyor.

KİMİ MÜHENDİS KİMİ MATEMATİKÇİ OLUYOR

Düşyeri Deneyim Kulübü çocuklara bilimin kapılarını da aralıyor. Mühendislik deneyiminde çocuklar, farklı branşlarda mühendislik bilgileri edinebiliyor. Matematik deneyimlerinde ise matematiği sevmeyen tüm çocuklar, sanat ve yaratıcılığın matematikle nasıl bir araya gelebileceğini keşfediyor.

HER HAFTA FARKLI BİR TİYATRO OYUNU

Düşyeri Sahne’de her hafta sonu yaz ayı boyunca çocuklar için Çizmeli Kedi’den Tatlı Rüyalar’a, Küçük Prens’ten Koş Koş Hazine Peşinde ve Karlar Kraliçesi’ne kadar birbirinden özel tiyatro oyunları sergileniyor. Tiyatro oyunlarını büyük bir heyecanla izleyen çocuklar, arkadaşları ve aileleriyle birlikte unutulmaz bir sanat deneyimi yaşıyor.

Yayın tarihi: 16.08.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.