Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BU KİTAP PANİK ATAK HASTALARINA REHBER OLACAK

Bu kitap panik atak hastalarına rehber olacak
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.06.2016 - 12:40 | Son Güncelleme:

Psikiyatr/Psikoterapist Dr. İbrahim Bilgen’in Epsilon yayınevinden satışa çıkan ilk kitabı ‘Benim Hayatım Hep Böyle mi Geçecek’, panik atak hastaları için adeta bir rehber niteliği taşıyor.

Bilgen, panik atak hastalarının, neleri yapıp neleri yapmadığında hastalığın tuzaklarından kurtulabileceklerini bu kitabında, karşılıklı seanstaymış gibi anlattı.

İbrahim Bilgen

Kitabı okuyacak kişilere “Bu kitabı okurken karşılıklı konuştuğumuzu ve seansta olduğumuzu hissetmenizi arzu ettim” diyen Psikiyatr/Psikoterapist Dr. İbrahim Bilgen, “Son zamanlarda tüm dünyada toplum sağlığı için ciddi bir tehdit haline gelen panik atak, modern hayatın yarattığı stres, belirsizlik, maddi ve manevi sıkıntılarla birlikte gittikçe daha çok insanı etkilemektedir” açıklamasını yaptı.

Dr. İbrahim Bilgen’in yazdığı, editörlüğünü Elif Dinçer’in yaptığı hayatın içinden kesitler olan kitabın türü ise Kişisel Gelişim. 192 sayfadan oluşan ‘Benim Hayatım Hep Böyle mi Geçecek’ isimli kitap raflarda...

Yayın tarihi: 20.06.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.