Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANNE-BEBEK BULUŞMALARI’NIN İKİNCİ DURAĞI BURSA!

Anne-Bebek Buluşmaları’nın ikinci durağı Bursa!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.06.2019 - 16:30 | Son Güncelleme:

Bebeklerin bilişsel ve sosyal gelişiminde beslenmenin öneminin konuşulacağı söyleşide, Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt soracak, Dr. Şirin Seçkin ve Psikolog Serap Duygulu yanıtlayacak.

Katılımın ücretsiz olduğu buluşma, 21 Haziran Cuma günü, Osmangazi Belediyesi Ördekli Kültür Merkezinde saat 11.00’de başlayacak. Katılımcılara sürpriz hediyelerin verileceği söyleşi sonrasında herkese “200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi” kitabı armağan edilecek.

Bebelac Çocuk Devam Sütleri ve Hürriyet İş birliği ile hayata geçirilen anne bebek buluşmalarının ikincisi Bursa’da gerçekleşecek. 21 Haziran’da Bursa Ördekli Kültür Merkezi’nde saat 11.00’de başlayacak etkinlikte; Hürriyet Gazetesi Aile Çocuk Yazarı Ömür Kurt moderatörlüğünde, Psikolog Serap Duygulu ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Şirin Seçkin bebeklerin bilişsel ve sosyal gelişiminde beslenmenin önemini aktaracak. Ayrıca Nutricia Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Aydoğdu, kendi annelik yolculuğu ve deneyimlerini paylaşacak. Katılımın ücretsiz olduğu buluşmada sürpriz hediyelerin yanında herkese “200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi” armağan edilecek.

İlki Mayıs ayında Adana’da gerçekleştirilen ve yoğun ilgiyle karşılanan anne bebek buluşmalarında uzmanlar önemli bilgileri paylaşırken, anneler de sorularına cevap buluyor.  

Yayın tarihi: 18.06.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.