Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YUMUŞAK BEBEK CİLDİ İÇİN UNİ BABY PİŞİK KREMİ

Yumuşak bebek cildi için Uni Baby Pişik Kremi
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.05.2018 - 12:23 | Son Güncelleme:

Bebeklerin hassas cildine uygun ürünler geliştiren Uni Baby, pişik kremi ile bu yaz bebeklerin cildini nemlendiriyor. Uni Baby Pişik Kremi, lanolin ve panthenol içeren formülüyle pişikli bölgeyi nemlendirerek 30 dakika içerisinde etki ediyor.

Doğru ürünler ile yapılan alt temizliği, pişik oluşumunu önlemenin ilk koşulu. Uni Baby Pişik Kremi, bu yaz bebek cildi bakımında ailelerin en büyük yardımcısı olacak. Bebek cildinin ihtiyaç duyduğu hassasiyeti ve korumayı sunan Uni Baby Pişik Kremi, bebek cildinin hava almasını sağlıyor. Lanolin, panthenol ve bitki özleri sayesinde 30 dakika içerisinde emilen Uni Baby Pişik Kremi, pişikli bölgedeki sıvı kaybını da önlüyor.

Uni Baby Pişik Kremi, bebek cildine özel geliştirilmiş içeriğiyle pişik oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Bebek cildinin nemlendiren Uni Baby Pişik Kremi, cilde yumuşaklık kazandırıyor. Alkol, paraben, boya ve parfüm içermeyen pişik kremi, ailelere güvenilir bir kullanım sunuyor. 

Yayın tarihi: 30.05.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.