Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YENİ NESİL “ŞARJLI GÖĞÜS POMPASI’’

Yeni nesil “şarjlı göğüs pompası’’
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
19.04.2018 - 11:16 | Son Güncelleme:

Gelişen yeni trendlerle birlikte annelerin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen Wee Baby, yenilenen ürünleri ve portföyüne eklediği ürünlerle anneler ve bebeklerinin yanında olmaya devam ediyor. Wee Baby, yeni ürünü Ultra Portatif Şarjlı Göğüs Pompasıyla bebeklerin daha uzun süre anne sütü ile beslenebilmesini sağlıyor.

Anne sütünün değerini bilen ve yıllardır emzirmeyi destekleyen ürünler tasarlayan Wee Baby, annelerin ihtiyaçları ve konforları doğrultusunda ürünlerini daima yeniliyor ve geliştiriyor. Ultra Portatif Şarjlı Göğüs Pompasıyla annelerin sütlerini kısa sürede, onları yormadan sağmalarına imkan sağlayan Wee Baby, bebeklerin uzun süre anne sütü ile beslenmelerine destek oluyor.

ÇALIŞAN ANNELERE KOLAYLIK SAĞLIYOR

Mini tasarımı ve şarj edilebilir olması annelerin bu özel dönemlerinde kolay ve yorulmadan süt sağabilmelerine imkânı verirken, bu özelliği ürünü muadillerinden de farklılaştırıyor. Çeşitli güç kaynakları ile her zaman şarj imkanı sağlaması özellikle çalışan anneler için büyük rahatlık sağlıyor. Mini ve hafif tasarımıyla elde tutmak ve çantada taşımak için ideal. 5 farklı masaj modu ve masaj destekli göğüs pediyle kolay süt salınımı sağlayan göğüs pompası, süper sessiz fısıltı ses düzeyinde çalışan 9 kademedeki farklı güç seviyelerinde de emme sunuyor. Otomatik emme ve bırakma temposu ile bebeğin emme ritmini taklit ediyor. Kademeli farklı emiş modlarıyla anneye kendine uygun emme şeklini ve yoğunluğunu ayarlama imkanı tanıyor.

Şarjlı göğüs pompası

EN DEĞERLİ BESİN: ANNE SÜTÜ

Bebeklerin zihinsel ve ruhsal gelişimi için gerekli olan tüm besinleri içeren anne sütü, bağışıklık sistemini destekleyerek onları enfeksiyonlara karşı koruyor. Kolay sindiriliyor ve gaz sancısına neden olmuyor. Anne sütünün bebeklerin gelişimindeki öneminin farkında olan Wee Baby, yeni ürünüyle anne ve bebeğinin sağlığına ve konforuna özen gösteriyor. 

Wee Baby’nin anneler ve bebeklere özel diğer ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi için www.weebaby.com.tr web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 

Yayın tarihi: 19.04.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.