Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

UNİ CARE EYE DİSC HEM TEMİZLİYOR HEM NEMLENDİRİYOR

Uni Care Eye Disc hem temizliyor hem nemlendiriyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.05.2018 - 11:40 | Son Güncelleme:

Uni Care Eye Disc makyaj temizleme diskleri, göz makyajını zahmetsizce temizleyerek, kusursuz bakım sağlıyor. Pamuk ve losyonu ayrı ayrı kullanma derdini ortadan kaldıran Uni Care Eye Disc kadınlara pratik bir kullanım sağlıyor.

Makyajın en yoğun yapıldığı göz çevresinin temizliği her kadın için zahmetli bir iş olarak görülüyor. Uni Care Eye Disc göz makyajı temizleme diskleri kadınların bu noktada yardımına koşuyor. Göz çevresini tahriş etmeden kolayca temizleyen Uni Care Eye Disc, makyaj kalıntısı bırakmıyor, tek dokunuşta kusursuz temizlik sağlıyor.

Pamuk ve losyon kullanımını tek bir üründe birleştirerek kadınlara pratik kullanım sunan Uni Care Eye Disc göz makyajı temizleme disklerinin, yeşil çaylı ve kayısı yağlı çeşitleri bulunuyor. İçeriğindeki özel formülü ile göz çevresini ve kirpikleri besleyerek canlılık kazandıran Uni Care Eye Disc, gün içinde oluşan yorgunluk belirtilerinin giderilmesine de yardımcı oluyor. Ayrıca özel kutusu ile kullanım süresince kurumuyor ve etkisini kaybetmiyor.

Yayın tarihi: 22.05.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.