Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TÜRKİYE’NİN LEZZETLİ, UYGUN FİYATLI YENİ TADI: BOLGANİ DÖNER

Türkiye’nin lezzetli, uygun fiyatlı yeni tadı: Bolgani Döner
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.10.2019 - 12:14 | Son Güncelleme:

Türklerin et sevgisi, et fiyatlarının ise yüksekliği malum. Dolu dolu bir döner keyfi artık hayal değil çünkü Türkiye’nin yepyeni markası “Bolgani Döner” var…

Bu habere tüm Türkiye, belki de en çok öğrenciler sevinecek; dönerin kalitesi yükseldi, fiyatı düştü! Gıda sektörü 2019 yılında, Türklerin gözde lezzeti döneri her kesimin ulaşabileceği bir modelle halka sunmaya başlayan Bolgani Döner markasıyla tanıştı.

Bolgani döner, ülkemizde çok sevilen ancak et fiyatlarının yüksekliği sebebiyle bugüne kadar pahalı olarak sunulan döneri, uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturuyor.

Her saat severek tercih edilen döneri kaliteli, katkısız, üstelik son derece uygun fiyatlara ulaşabilir sunan Bolgani döner'in konsepti, basitlik ve uzmanlık üzerine kurulu… Gereksiz her detayı eleyen, sadece et kalitesini en yüksek seviyeye çıkartan marka, yüzde 100 yaprak etten, kuzu yağı katmadan, dana eti ve yağını kullanarak yaprak döner yapıyor. Kıyma ve katkı maddesi olmayan dönerler, Bolgani şubelerinde garsonuz, sadece soğanla, sade sunumlarla tüketici ile buluşuyor.

Şimdilik İstanbul’da şubeleşen markaya birkaç ay içinde Türkiye’de yaygın olarak ulaşmak mümkün olacak. 

Yayın tarihi: 16.10.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.