Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TONİ&GUY X SİBLİNG LONDON İKONİK İŞBİRLİĞİ

Toni&Guy X Sibling London ikonik işbirliği
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.12.2017 - 15:33 | Son Güncelleme:

İkonik moda markası SIBLING London, panjurlarını kapatmadan hemen önce son tasarımsal iş birliğini TONI&GUY ile gerçekleştirdi.

İki çarpıcı İngiliz markası TONI&GUY ve SIBLING LONDON yaratıcılıklarını buluşturarak sınırlı sayıda tasarlanmış SIBLING imzalı TONI&GUY ambalajı için bir araya geldiler.

SIBLING, İlkbahar-Yaz 2015 erkek koleksiyonunda da kullandığı ezber bozan baskılar ile 80’ ler Madonna’ sından esinle oluşturduğu desenleri TONI&GUY ambalajlarında bir araya getirdi ve ortaya mükemmel bir tasarım karması çıktı.

TONI&GUY ile ilk iş birliğini Sonbahar-Kış 2017 Londra Erkek Moda Haftası' nda gerçekleştiren SIBLING LONDON’ ın TONI&GUY için özel olarak tasarladığı kabile baskılı, renkli, eğlenceli ve kendine özgü ambalajlı ürünler seçkin parfümerilerde satışa sunuluyor.

SIBLING LONDON imzası taşıyan, TONI&GUY’ ın Londra Moda kulislerinde edindiği deneyim ile tasarladığı saç bakım ve şekillendirme ürünleri, eğlenceli renkleri ile tasarımın gücüne inananlar ile Eylül ayında buluşacak!
 

Yayın tarihi: 04.12.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.