Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PİPETLİ BARDAKLAR OKULDA SU İÇİMİNİ KOLAYLAŞTIRIYOR

Pipetli bardaklar okulda su içimini kolaylaştırıyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.09.2018 - 15:51 | Son Güncelleme:

Uzun yaz tatilinin ardından okul maratonu başladı. Zamanının çoğunu okulda geçirecek çocukların kolayca su içmelerini sağlayacak pipetli bardaklar iyi bir tercih olacak. Wee Baby’nin renkli pipetli bardakları da çocuğunuzun kolayca su içmesine destek olacak.

Yuva çağındaki çocuklar için pipetli bardakların elde ve çantada taşınabilecek hafiflikte olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Aynı zamanda ebeveynler, pipetli bardağın pipetinin çocukların damak yapısına zarar vermeyecek yumuşaklıkta olmasına özen göstermeli.

Wee Baby’nin küçük yaştaki çocukların tek seferde açıp kapatabileceği pipetli bardakları, akıtmaz yumuşak silikon pipet ucuyla da oldukça kullanışlı. Çocukların kendi kendilerine su içmelerini teşvik eden bardakların aynı zamanda kolay kavramalarını sağlayan parmak koyma bölümleri de bulunuyor. Bardakların tek elle açılıp kapanan ergonomik kapağı sayesinde de pipet daima temiz kalıyor.

Yayın tarihi: 11.09.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.