Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

M∙A∙C EXTRA DİMENSİON SKİNFİNİSH ÜÇLÜSÜ

M∙A∙C Extra Dimension Skinfinish üçlüsü
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.07.2019 - 11:48 | Son Güncelleme:

Işıltını yeni, cesur, ekstra bir boyuta taşı ve parıltı galaksisini yansıt! Üç yeni ultra yansımalı Extra Dimension Skinfinish Trio paletleriyle gizemli ışıltını paylaş. Olağanüstü metalik Extra Dimension Eye Shadow ve mistik ışıltılı Crystal Glaze Gloss ile parlaklığın sınırı yok!

EXTRA DİMENSİON SKİNFİNİSH TRİO: AMONG THE STARS

En ışıl ışıl, incecik likit pudra aydınlatıcı, uyumlu üç holografik pastel tonda; 10 saate kadar kalıcı yoğun metalik ve ayna gibi ışıldayan formülümüzle bir palette bir araya geliyor. Işığını yansıt!

EXTRA DİMENSİON SKİNFİNİSH TRİO: CONSTELLATİON DREAMS

En ışıl ışıl, incecik likit pudra aydınlatıcı, uyumlu üç zengin metalik tonda, 10 saate kadar kalıcı yoğun metalik ve ayna gibi ışıldayan formülümüzle bir palette bir araya geliyor. Işığını yansıt!

EXTRA DİMENSİON SKİNFİNİSH TRİO: GALAXY GLOW

En ışıl ışıl, incecik likit pudra aydınlatıcı, uyumlu üç soft pembe gold tonda, 10 saate kadar kalıcı yoğun metalik ve ayna gibi ışıldayan formülümüzle bir palette bir araya geliyor. Işığını yansıt!

KULLANIM:

• Yüzün yüksek bölgelerine hafif bir görünüm için 127S fırçasıyla ya da daha yoğun bir görünüm için 128S fırçasıyla uygula.
• Daha ıslak bir ışıltı için Strobe Cream’in üzerine uygula.
• Yoğun ışıltı ve cilde formülü sabitlemek için Prep + Prime Fix+ ile tamamla.

Yayın tarihi: 11.07.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.