Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LİYO VE CESARETİ ARAYAN GEYİK

Liyo ve cesareti arayan geyik
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
26.08.2019 - 15:38 | Son Güncelleme:

Alageyik Ala’nın endişelerinin nasıl korkuya ve belki de fobiye dönüştüğünü gördükçe kendinizi ona nasıl yardım edebileceğinizi düşünürken bulabilirsiniz. Bakalım arkadaşlık bağı Ala’ya destek olmaya yetecek mi?

Bu kitap; okul öncesi dönemde korku ve kaygıları olan çocuklar için yazıldı. Kaygı, çok yoğun ve rahatsız edici bir duygudur. Çocuklar düşünüldüğünde de bu çok daha olağan bir hale gelir. Onların kaygılı durumlar karşısında kullanabilecekleri yeni yöntemler geliştirmeleri, karşılaştıkları bir durumda onlara yardımcı olur. Kitapta, Ala’nın yaşadığı aşırı ve mantık dışı korkuyu göreceğiz. Sonrasında da kaygı verici bir durumla karşılaşmamak için hayatını nasıl sınırlandırmaya başladığına ve zamanla arkadaşlarının desteğini alarak kendini nasıl cesaretlendirdiğine birlikte tanıklık edeceğiz.

Bu tanıklık ile çocukların kendilerini anlamalarını, yanlış yapmadıklarını ve asla yalnız olmadıklarını hissetmelerine destek sağlamayı umuyoruz.

Anadolu’nun yuva kokan ormanlarından, yok olma tehlikesiyle hayatta kalma mücadelesi veren hayvanların dilinden bu hikâye. Alageyik Ala’nın endişelerinin nasıl korkuya ve belki de fobiye doğru ilerlediğini gördükçe, kendinizi ona nasıl yardım edebileceğinizi düşünürken bulabilirsiniz. Bakalım arkadaşlık bağı Ala’ya destek olmaya yetecek mi?
 

Yayın tarihi: 26.08.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.