Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARLAR ÜLKESİ MASKOTLARI HAYAT SU ŞİŞELERİNDE!

Karlar Ülkesi maskotları Hayat Su şişelerinde!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.11.2019 - 15:28 | Son Güncelleme:

Çocuk suyu kategorisinin yaratıcısı Hayat Su, tüm dünyada merakla beklenen ‘Karlar Ülkesi 2’nin vizyona girişini kutlamak için çok sevilen maskot şişelerini yeniledi. Raflarda yerini alan yeni maskot şişelerdeki Karlar Ülkesi karakterleri ve macera, su içerken eğlenmek isteyen çocukları bekliyor.

Firma, tüm zamanların en çok izlenen animasyon filminin devamı olan ‘Karlar Ülkesi 2’nin vizyona girişini kutlamak için film karakterlerini taşıyan maskot şişelerini yeniledi. Maskot şişelerdeki Karlar Ülkesi 2 karakterleri Elsa, Anna ve Olaf, yenilenen yüzleriyle çocuklarla buluşmayı bekliyor.

ÇOCUKLARIN SU İÇERKEN EĞLENMELERİNİ AMAÇLIYOR

Hayat Su, Türkiye’de 3-6 yaş aralığındaki çocukların günlük içmesi gereken su miktarının sadece 3’te 1’ini içtiği gerçeğinden hareketle; su tüketimi konusunda farkındalık yaratma ve sağlıklı su tüketimini teşvik etme misyonuyla birçok proje gerçekleştiriyor. Bu bakış açısıyla, Disney iş birliğiyle en çok izlenen karakterlerden yola çıkarak maskot şişeler tasarlayan firma, çocukların su içme alışkanlığı kazanmalarını kolaylaştırmayı ve su içerken eğlenmelerini amaçlıyor. Özellikle çocuk gelişimi için büyük önem taşıyan mineralli yapısıyla, sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunuyor.  

Yayın tarihi: 14.11.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.