Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KADININ GÜCÜNDEN İLHAM ALANA TASARIMLAR

Kadının gücünden ilham alana tasarımlar
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.09.2016 - 15:46 | Son Güncelleme:

Mago Jewelry mücevhere kattığı eşsiz bakış açısı ile yine fark yaratıyor. Mago Jewelry çıkardığı Reborn Koleksiyonu ise güçlü kadınların favorisi...

Mago Jewelry, koleksiyonlarında kullandığı pırlanta, değerli ve yarı değerli taşlar ile altının eşsiz uyumu sayesinde kadınların en sevdiği mücevher markalarından biri.

Mago Jewelry’nin yeni koleksiyonu Reborn’un çıkış noktası her yeni güne güçlü bir şekilde yeniden uyanan kadınlar.

Eski zamanlara atıfta bulunan Reborn koleksiyonu içerisinde barındırdığı taş, kalkan, ok, ateş ve kale gibi gücü temsil eden semboller ile kış mevsiminde kadınları büyülemeye aday.

Lidyana.com, Ankara S9 Boutique, İzmir, Çeşme Designers of OZ’da satışa sunulan Mago Jewelry’de Reborn koleksiyonunun yanı sıra birçok farklı mücevher çeşidi de mevcut. 

Bileklik

Adını İtalyanca “sihir” ve “sihirbaz” kelimelerinden alan Mago Jewelry, koleksiyonunda yer alan dikkat çekici mücevherlerinin yanı sıra kişiye özel olarak da tasarlayabildiği takılar ile kadınların hayatını renklendiriyor. Mago Jewelry’nin yeni koleksiyonu Reborn ise ismini İngilizce “yeniden doğuş” kelimesinden alıyor.

Tasarımın giderek önem kazandığı günümüzde Mago Jewelry mücevhere kattığı eşsiz bakış açısı ile fark yaratıyor. Altın ve pırlantanın birbirlerine uyumundan faydalanan Mago Jewelry’de kadınların keyifle takacakları yüzükler, kolye, küpe, earcuff, şahmeran ve bilezikler mevcut.

Yüzük

KADININ GÜCÜNDEN İLHAM ALAN TASARIMLAR…

Mago Jewelry’nin yeni koleksiyonu Reborn ise kadınların zevkle kullanacakları parçalardan oluşuyor. Tüm insanlık tarihi boyunca kadının gücünü göz önünde bulundurarak yaratılan bu yeni koleksiyon eski zamanlara da atıfta bulunuyor. Kadının içinde barındırdığı gücü sembolize eden ok, kalkan, kale, taş, ateş gibi şeylerden ilham alarak yaratılan bu koleksiyon kadının gücüne güç katmayı, baktıkça gücünü yeniden hatırlatmayı hedefliyor.

Her yeni güne, tüm yaşadıklarına rağmen, yenilenerek, yeniden uyanan kadının gücünden etkilenerek yaratılan koleksiyondaki parçalar arasında dikkat çekici yüzükler, kolyeler ve küpeler mevcut.

 

Mago Jewelry, son koleksiyonu Reborn’da da kişiye özel değişiklikler yapabiliyor. Markanın bire bir vermiş olduğu takı danışmanlığı ile kadınlar koleksiyonda kendilerine en çok yakışacak parçayı rahatlıkla bulup, satın da alabiliyor.

Yayın tarihi: 23.09.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.