Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HER ŞEY UNUTULUR, KOKULAR ASLA...

Her şey unutulur, kokular asla...
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.06.2018 - 11:08 | Son Güncelleme:

Babalar gibi güçlü Ardıç ağacının kokusu Selin ile hayat buluyor

Selin Kolonyalarının “Hayatın Kokusu” serisinde yer alan, kokusu ve güçlü yapısıyla Ardıç ağacından ilham alan Ardıç 3767 kolonyası, babalar için en özel hediye olacak.

Babalarımızı en iyi dileklerle andığımız, onları mutlu etmeye çalıştığımız en özel günlerden biri Babalar Günü. Bu özel güne sayılı günler kala sevgi ve minnet duygularını ifade edecek hediye seçimleri de bir o kadar önemli oluyor. Hediye seçmekte zorlananlar; babalarını özel hissettirecek, sıcak yaz günlerini serinletecek ve güzel kokularıyla onlara ferahlık verecek kolonyaları tercih edebilir.

TIPKI O’NUN GİBİ GÜÇLÜ

Kökleri 1912 yılına uzanan Selin Kolonyası, kültürel koku mirasımızda yer alan eşsiz kokularla buluşturduğu “Hayatın Kokusu” serisiyle özlenen zamanlar günümüze ulaştırıyor. Seride yer alan görünüşü ve güçlü oluşunun yanı sıra hoş kokusuyla da özel bir ağaç türü olan ardıçtan ilham alan Selin Ardıç 3767, babanız için çok özel bir hediye olacak.

“Hayatta her şeyin bir kokusu vardır, her şey unutulur, kokular asla…” sloganıyla yola çıkan “Hayatın Kokusu” serisinde yer alan Selin Ardıç 3767, Torosların zirvesine uzanan 3767 metrelik yolculukta serinleten kokusuyla ferahlık vaat ediyor.

   

Yayın tarihi: 08.06.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.