Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

"GERÇEKLEŞTİR HAYALİNİ" KİTAPSEVERLERLE BULUŞUYOR

"Gerçekleştir Hayalini" kitapseverlerle buluşuyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.09.2019 - 15:34 | Son Güncelleme:

Asuman Korugan'ın yazdığı "Gerçekleştir Hayalini", kitap satış noktalarında satışa sunuldu.

Bir hayalin var ve ona ulaşmak için nasıl ve nereden başlayacağını biliyor musun? Hayaline giden yolda kendini ve çevreni nasıl hazırlayabilirsin?

Çıkabilecek engebelere ve enerjini emen kişilere karşı hangi önlemleri alabilirsin?

Hayaline ulaşma sürecinde ilişkilerini nasıl yönetebilirsin?

Asuman Korugan’ın yazdığı "Gerçekleştir Hayalini" adlı kitap, hayalini gerçekleştirmek isteyip bir türlü harekete geçemeyenler için bir başlangıç rehberi niteliği taşıyor.

Okul yıllarında defalarca deneyerek, kimi zaman duvarlara toslayarak, sonunda ilginç bir şekilde yeteneğini ve hayalini bulmasının öyküsü ile kitaba başlayan yazar, kendi hayaline ulaşma sürecinde yaşadığı tökezlemeleri ve çıkardığı dersleri, tanık olduğu başka örneklerle harmanlıyor.

Kitapta hayallere ve hedefe giden yolda nasıl hazırlık yapılacağı, olası aksiliklerin çözümü, ne zaman mola verileceği gibi öneriler yedi başlık altında ele alınıyor. Yolculuk metaforu kullanılarak hazırlanan kitabın sonunda, okuyucunun kendini ve hayalini tanımlaması, yol haritasını çıkarması için kendine sorması gereken soruların yer aldığı Uygulamalar bölümü de mevcut.
 

Yayın tarihi: 25.09.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.