Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİADERMİNE İLE ŞİMDİ CİLDİNİZ DAHA CANLI VE IŞILTILI

Diadermine ile şimdi cildiniz daha canlı ve ışıltılı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.06.2018 - 16:27 | Son Güncelleme:

Ertesi güne daha dinlenmiş, canlı ve ışıl ışıl bir cilt ile uyanmanız için gece bakımı önemli… Özellikle de şehirde yaşıyorsanız. Çünkü şehir hayatı; hava kirliliği, egzoz gazları, kir, toz ve sıcaklık değişimi gibi birçok çevresel etki nedeniyle cildinizi olumsuz etkiliyor.

110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, güvenilir cilt bakım markası Diadermine, yeni serisi HYDRALIST ile bu duruma nem mucizesi ile çözüm getiriyor. Derinlemesine bakım yapan özel dokusuyla HYDRALIST Gece Boyu Nem Bakımı, arzu ettiğiniz ışıltılı, aydınlık ve yumuşak cilde kavuşmanız için etkili bakım gerçekleştiriyor. Badem yağı içeriği ile de cildinizi derinlemesine besliyor.

HYDRALIST Gece Boyu Nem Bakımı, serinin diğer ürünleri gibi nem açısından zengin hyaluronik asit ve çöl yosunundan elde edilen özler içeriyor. Ağırlığının 1.000 katı kadar suyu hapseden nem mıknatısı hyaluronik asit, cilt yüzeyine uygulandığında yoğun nemlendirme sağlıyor ve cildin nemini gün boyu koruyor. Kökeni okyanus olan ve sular çekildikten sonra metabolizmasını adapte ederek Sahel Çölü’nün zorlu koşullarında bile hayatta kalmayı başaran çöl yosunundan elde edilen özler ise ağırlığının 30.000 katı kadar suyu hapsederek cilde yoğun nem sağlıyor. İstenilen ışıltılı, aydınlık ve yumuşak cilde kavuşmak için bakım yapan özel bir yapıya sahip olan ürün, ayrıca içeriğindeki badem yağı ile cildi derinlemesine besliyor ve nemlendiriyor.
 

Yayın tarihi: 05.06.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.