Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİADERMİNE ESSENTİAL CARE BB GÜZELLİK KREMİ

Diadermine Essential Care BB Güzellik Kremi
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
26.04.2017 - 14:41 | Son Güncelleme:

Su, cildimiz için büyük bir ihtiyaç... Susuz kalan cilt kuruyor, donuk, solgun ve daha az eşit görünüyor. Cildimiz her gün 2,5 litreye kadar su kaybediyor, bunun sonucunda da kuruyor ve eskisi kadar pürüzsüz görünmüyor. Cilt bakım markası Diadermine, şimdi Essential Care BB Güzellik Kremi ile bu duruma etkili bir çözüm getiriyor. Cildinizi tek bir adımda nemlendiren ve pürüzsüzleştiren çok amaçlı bir bakım formülü sunuyor.

CİLDİNİZİ DERİNLEMESİNE NEMLENDİRİYOR VE PÜRÜZSÜZLEŞTİRİYOR...

Su, her canlı için hayati bir role sahip. Cildimiz için de bu durum geçerli. Cildin kendisini yıpratan dış ve iç etkenlere karşı kendini koruyabilmesi için yeterli su kaynağına sahip olması gerekiyor. Bunun yolu da doğru bakımdan geçiyor. Diadermine tarafından geliştirilen Essential Care BB Güzellik Kremi, nemlendirme kompleksi içeren hafif ve hızlı emilen formülü ile cilde doğal ışıltısını yeniden kazandırmak için cildi derinlemesine nemlendiriyor. Doğal görünümlü bir bitiş için Mikro-Mineral Pigmetler içeren orta ve açık tonlu formül alternatifleri ile de cilt tonunu eşitliyor ve pürüzleri gizliyor.

 

 

Yayın tarihi: 26.04.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.