Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DANONE, KEFİR MUCİZESİNİ ÇOCUKLARLA BULUŞTURUYOR

Danone, kefir mucizesini çocuklarla buluşturuyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.06.2018 - 12:24 | Son Güncelleme:

Danone Sütlü Ürünler’in çocuklara özel tasarımla ürettiği ve bu anlamda Türkiye'de ilk ve tek olan Danone Disney Çilekli Kefir, raflarda yerini aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı kantin kriterlerine uygun olarak hiçbir koruyucu ve renklendirici içermeden üretilen Danone Disney Çilekli Kefir sayesinde, çocuklar artık kefiri severek içecek.

Besleyici ve lezzetli sütlü atıştırmalıkların yaratıcısı Danone Sütlü Ürünler’in minikler için hazırladığı “Danone Disney Çilekli Kefir” raflarda yerini aldı. Türkiye'nin çocuklara özel tasarımla üretilmiş ilk ve tek kefiri olan Danone Disney Çilekli Kefir, Milli Eğitim Bakanlığı kantin kriterlerine uygun olarak hiçbir koruyucu ve renklendirici içermeden üretiliyor.

“Süpper Çocuklara, Süpper Kahramanlı Kefir!” sloganıyla tüketicilerle buluşan Danone Disney Çilekli Kefir, çocuklarını kefir mucizesiyle beslemek isteyen anneleri de mutlu edecek. Disney Mickey Mouse ve Çılgın Yarışçılar karakterlerini taşıyan tek içimlik minik şişelerde satışa sunulan Danone Disney Çilekli Kefir sayesinde, çocuklar artık kefiri severek içecek.
 

Yayın tarihi: 06.06.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.