Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇEKİRDEK TUTKUNU TÜRKİYE’YE HEM LEZZETİ HEM KEYFİ BOL BİR ARMAĞAN

Çekirdek tutkunu Türkiye’ye hem lezzeti hem keyfi bol bir armağan
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.09.2019 - 16:31 | Son Güncelleme:

Türkiye’nin çitlemeye doyamadığı ay çekirdeğini Türkiye’de ilk kez farklı lezzet ve aromalarla tüketicileriyle buluşturan Peyman, şimdi de tuzlu ve tuzsuz çeşitleriyle çok sevilen Çitliyo Kara Şimşek ailesini “Acılı” ile zenginleştiriyor.

Daha dolgun ve iri taneli kara çekirdek ile Türklerin en sevdiği baharat olan acının benzersiz uyumu sayesinde Çitliyo Kara Şimşek Acılı, çitleme keyfini yepyeni bir deneyime dönüştürüyor. 

Peyman, çekirdek severlerin gözdesi kara çekirdeği yepyeni lezzet ve aromalarla zenginleştirmeye devam ediyor. Ülkemizde dolgun, iri taneleri ve daha yoğun lezzetiyle çok sevilerek tüketilen kara çekirdeği, vazgeçilmez baharatımız acı ile harmanlayan Peyman, Çitliyo Kara Şimşek Acılı’yı çekirdek severlerin beğenisine sunuyor. Alışılmış çekirdek yeme deneyiminin dışında bir keyif vaat ederek, Türkiye’nin kısa sürede favorisi olan Çitliyo Kara Şimşek, Acılı çeşidiyle çekirdek çitleme keyfini tuzlu ve acının karşı konulamayacak lezzetiyle bir adım öteye taşıyor.

Acının bağımlılık yaratan ve yeme isteğini artıran aromasıyla evde, sokakta, molalarda, maçlarda yeni alışkanlığımız olmaya aday olan Çitliyo Kara Şimşek Acılı, Türkiye’yi yeni nesil çekirdek deneyimiyle tanıştırıyor.

Yayın tarihi: 24.09.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.