Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BABANIZIN SAÇLARINA GENÇLİK HEDİYE EDİN

Babanızın saçlarına gençlik hediye edin
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.06.2018 - 17:33 | Son Güncelleme:

Klorane Kinin Ekstreli Saç Dökülmesi Karşıtı Bakım Spreyi ile siz de bu Babalar Günü’nde babanıza gençlik yıllarındaki güzel saçlarını ve karizmasını hediye edebilirsiniz.

Klorane Kinin Bakım Spreyi; kinin, kafein ve arjinin’in 3’lü etkisi ile babanızın saçlarına kuvvetli bir bakım yapar. İçeriğindeki kinin-kafein kompleksi saçın daha hızlı ve güçlü bir şekilde beslenip, büyümesini, arjinin ise saçların kökten uca daha uzun süre dayanıklı ve güçlü kalmasına yardımcı olur. Bu 3’lü etki, babanızın daha yoğun, daha sağlıklı ve daha güçlü saçlara sahip olmasını sağlar. Saçta seyrelmeyi önlemeye destek olur.

Babalar Günü’nde babanızı mutlu etmenin en güzel yollarından biri de değişik, sıra dışı bir hediye ile onu hatırlamaktır. Mesela babanızın genetik olarak dökülen saçlarına engel olan ve ona saç bakımı yapan bir ürün hediye edebilirsiniz.

Klorane Kinin (Force Tri-Active) Saç Bakım Spreyi, babanızın genetik sebeplerle güçsüz ve zayıf düşen saçları için ideal bir saç bakımı sağlar. İçeriğindeki Kinkona ağaç kabuğunun özü kinin ve kafein kompleksi daha yoğun ve daha güçlü saçlara sahip olmasına yardımcı olurken, arjinin saçların kökten uca daha uzun süre dayanıklı ve güçlü kalmasını sağlar.

Klorane Kinin (Force Tri-Active) Saç Bakım Spreyi’ni babanızın saç ve saç derisine uygulaması da çok kolay. Haftada 3 kez kullanması tavsiye edilir ve 1 şişe 3 ay süreyle kullanılabilir.

Babanız, Klorane Kinin Bakım Şampuanı ile saçını yıkadıktan sonra havluyla kurulanmış ya da kurutulmuş saçlı deriyi tarakla ayırarak, tümüne Klorane Kinin Saç Bakım Spreyini 3-4 defa püskürtme yapabilir. Saça nüfuz etmesi için masaj yaptıktan sonra saça şekil verebilir. Babanız durulama gerektirmeyen bu bakım spreyini rahatlıkla kullanabilir.
 

Yayın tarihi: 12.06.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.