Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANNE SÜTÜNÜN KIYMETİNİ BİLEN MARKA KİİNDE

Anne sütünün kıymetini bilen marka Kiinde
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.03.2018 - 16:00 | Son Güncelleme:

Anne sütünün her damlasının değerini bilen ve sıfır kayıpla bebeğine vermek isteyen anneler için, MIT (Massachusetts Institute of Technology) eğitimli mühendisler tarafından özel olarak tasarlanan Kiinde ürünleri artık Türkiye’de

Emziren annelerin en çok zorlandığı süreçler olan sütü sağdıktan sonra aktarma ve hijyen, Kiinde’nin her marka göğüs pompası ile kullanılabilen twist/çevir kapaklı kusursuz saklama poşetleriyle beraber sona eriyor.

Anneler bebekleri için tüm bu süreci en özenli şekilde gerçekleştirmeye çalışsalar bile, anne sütünün aktarım ve saklanması sırasında kayıplar olabiliyor.

Bebekler için en değerli besin olan anne sütünün kaybına çözüm olarak, son derece hijyenik ve bebek dostu materyallerle üretilen Kiinde Twist ürünleri; anne sütünün anne göğsünden çekilmesinden bebeğin beslenmesine kadar geçen süreçte süt transferi gerektirmiyor. Aynı zamanda anne sütü içerisindeki değerli besinleri koruyor ve beslenme sırasında ortaya çıkabilecek gaz problemini de ortadan kaldırıyor.

MIT (Massachusetts Institute of Technology) eğitimli mühendislerin en üst seviye bilgi ve yeteneklerini, anne, baba ve bebek odaklı tasarımcıların dizaynı ile birleştirmesiyle ortaya çıkan Kiinde markası, bebekler için pratik, hijyenik ve sağlıklı beslenme sunuyor. Özel ve esnek tasarımlı ara adaptörler yardımıyla, tüm göğüs pompalarına ve biberon başlıklarına uyum sağlayan Kiinde süt saklama poşetleri; direkt olarak Kiinde’nin biberonuna takılıyor ve tek kullanımlık olduğu için yıkama ve sterilizasyon gerektirmiyor. Böylece süt aktarma ve hijyen süreçlerini kolaylıkla sağlayan anneler, kendilerine ve bebeklerine daha çok vakit ayırma imkanı buluyor.

Yayın tarihi: 06.03.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.