sitene ekle
Sitene Ekleme Kodu - Büyük Boy (550px x 352px) Sitene Ekleme Kodu - Küçük Boy (320px x 205px)
Suda doğum mücizesi
08.12.2011

Suda doğum nasıl gerçekleşiyor? Normal doğum ya da sezaryen doğuma alternatif olan suda doğum yöntemi ile doğum nasıl yapılır? Evde suda doğum nasıl yapılır? Suda doğum videosu izlemek için tıklayın!

0 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI

bizim türk kadınlarıda aLışmışLar rahata.aman çocuğum olurken rahat olayım acı çekmeyeyim.canım acımasın.doğumdan sonra hemen kalka bileyim.millet neler yapıyor nerelerde doğum yapıyor.bizim türk kadınları padişah kızları ya.sezeryanla ağrısız acısız sancısız doğum yapmak istiyorlar...

06.03.2013 turgut kaya

vala dogru söluyosun katılıyorum sana bende normal dogumu çok istedim ama olmadı kadınların çoğu sezaryan doğumu tercih ediyo ama ben katılmıyorum en sağlıklı doğum normal doğum kim ne derse desin.

27.03.2013 elif dilek

Şu erkeklerin nolcak pırt die çıkar yorumları da sinir edio insanı. Bi kere suda doğum en rahat doumlardan biridir. Şu an onu görüyorsunuz. Normal doğumda saatlerce sancı çekenler var ki siz bunu hayal bile edemesiniz. Siz bir erkek olarak eşiniz nasıl doum yapmak istiyorsa o şekilde onu desteklemekle yükümlüsünüz. Millet nası douruo demekle deil. Herkes normal doum yapabilecek fizyolojik ve psikolojik yapıya sahip deildir.

13.09.2013 biomagnetic

hayatı paylaşmanın en güzel örneği.bende eşimle o anı paylaşmak ve ona destek olmak isterim.

19.12.2012 selim civelek
20 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER