Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 YAZARI TAKİP ET X
Merve Mercan’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Çocuk Gelişimi Bölümü Program Başkanı Öğretim Görevlisi
UZMANA SOR
 
 

 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız
Merve Mercan’ın Cevapladığı Sorular
Beyza 06.02.2019 6.ay aşısı Bebeğimin 6 aylık olmasına 4 gün var ama tarih olarak bugün verdiler ve aşıyı yaptılar aşı tutar mı Merve Mercan’ın CEVABI

Merhabalar, konunun uzmanı değilim ancak sakıncalı bir durum olduğunu düşünmemekteyim. Hekim ve hemşire uygun gördüyse risk oluşturacağını düşünmüyorum ancak teyit için çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlarımıza sorabilirsiniz. Bebeğinizin gelişimi ile ilgili her türlü konuda da sorularınızı cevaplamak üzere ben buradayım :) Sevgiler..

 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız
 
Erkan 15.09.2018 Kekemelik Hocam benim oğlum 3.5yasinda yaklaşık 8-9 aydır kekeleme başladı bazen düzeliyor normal konuşuyor bazende çok takılıyor bu nasıl düzelir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler Merve Mercan’ın CEVABI

Merhabalar, öncelikle sizden ne zamanlar en fazla kekelediğini gözlemlemenizi isteyeceğim. Bu tetikleyen durumu ortaya çıkarmamızı sağlayacak. Kekelediği durumlarda ise cümlesini tamamlamamanızı rica ediyorum. Sonuna kadar dinleyip onu cesaretlendirelim. Bana bu konuda vereceğiniz cevaplar doğrultusunda diğer yönlendirmelerimi yapabilirim. İçinizin rahat olmasını umarak dönütünüzü bekliyorum..

 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız