Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YÜREKLİ BURKAN BİR AŞK HİKAYESİ: BİRLEŞEN GÖNÜLLER

Yürekli burkan bir aşk hikayesi: Birleşen Gönüller
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.10.2014 - 16:00 | Son Güncelleme:

Duygu yüklü filmin başrollerini Serkan Şenalp ve Hande Soral paylaşıyor.

Birleşen Gönüller filmi, 2. Dünya Savaşı döneminde geçiyor ve izlerken sizi o yıllara götürecek. Yolları trajik bir şekilde ayrılan iki aşığın acıklı hikayesinin ele alındığı filmde Hande Soral ve Serkan Şenalp başrolleri paylaşıyor.

Niyaz ve Cennet yeni evli bir çifttir. Ancak alevlenen savaş, yaşadıkları köye kadar yaklaşır ve Nazi işgalinden kaçmak isterken yolları ayrılır. Niyaz trenden atlar, Cennet ise atlayamadan yakalanır. Doğumunu dahi trende yapar ve birçok sefaletle tek başına yaşamak zorunda kalır. Takvimler 1990 yılına ilerler ve tıpkı onlar gibi birbirlerine aşık bir çift Türkiye’den KazakistanWa gider. Amaçlarıysa çorak topraklarda okul inşa etmektir.

Çekimleri Türkiye ve BulgaristanWda gerçekleştirilen film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen bir aşk hikayesini konu ediniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Hasan Kıraç bulunurken oyuncu kadrosunda Hande Soral, Serkan Şenalp, Sema Çeyrekbaşı ve Atılgan Gümüş gibi isimler yer alıyor.
 

Yayın tarihi: 25.10.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Son zamanlarda izlediğim en iyi Türk filmiydi. Unutulmaya yüz tutan fedakarlık sevgi ve vefayı bu filmde tekrar hatırlıyorsunuz. Filme giderken yanınıza mendil almayı unutmayın.

26.10.2014 17:04:46 Selçuk Yetiş