Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YEKTA KOPAN’LA “OKUMAK/YAZMAK”

Yekta Kopan’la “Okumak/Yazmak”
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Her hafta okuma ve yazma üstüne eğlenceli ve zihin açıcı çalışmalar yapılacak.

Yekta Kopan’dan okumak, yazmak, dinlemek, yorumlamak, tartışmak, eleştirmek pratiklerini içeren bir atölye çalışması ve bütün bunların ekseninde, katılımcının kendi yaratıcılığının kaynaklarını araması, karşınızda!

“Kurmaca” bir dünyanın unsurları üstünden katılımcıların kendilerine ve yaşama doğru yapacakları bir yolculuk. Atölye çalışması boyunca, katılımcılarla birlikte hem Türk ve Dünya edebiyatının yetkin örneklerinin okuması gerçekleştirilecek hem de katılımcıların yazı çalışmalarına kapılar açılacak.

Her Hafta Beyin Fırtınası

Bu süreçte; kurmaca metinlerde zaman, mekan, karakter, olay örgüsü, anlatım teknikleri incelenecek. Ayrıca, yazmak ve yaratıcılık arasındaki ilişki, kurmaca metinlerin kaynakları konularında pratik çalışmalar yapılacak. Her hafta okuma ve yazma üstüne eğlenceli, düşündürücü ve zihin açıcı çalışmalar yapılacak.

Perşembe günleri 20.00-22.00 arası, 10 Hafta (haftada 2 saat, toplam 20 saat) sürecek atölye çalışmasına katılımcı sayısı, 12 olacak. Eğer, bu çalışmaya katılmak istiyorsanız 0 212 252 4556 'dan Ayşegül Yeşim'e ulaşabilir veya info@zeynofilm.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Elinizi çabuk tutun, bu çalışma kaçmaz! 

Yayın tarihi: 28.01.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Doğum kilolarını böyle verin!yeniSağlam Kafa Sağlam VücutAyfer Sağlam

Doğum kilolarını böyle verin!

Doğum sonrası kilolarından kurtulmak isteyen anneler, çocuğu ile spor yapmak isteyen anneler ‘Puset egzersizleri’ tam sizin için.Devamı >
Çocuğumun boyu ileride kaç cm olacak?yeniDoktor AmcaR. Süha Ünüvar

Çocuğumun boyu ileride kaç cm olacak?

Çocuğunuzun erişkinlik döneminde boyunun kaç cm olacağını merak ediyor musunuz?Devamı >
Anne-bebek dostu sezaryenyeniDenizceSibel Deniz Toledo

Anne-bebek dostu sezaryen

Doğum tercihlerimizi planladığımız gibi sezaryen olması gerekmesi durumunda da bunun elden geldiğince siz ve bebeğiniz için saygılı ve normal doğuma en yakın şekilde olması için planlayabilirsiniz. Devamı >
Hamilelik döneminde cinselliği bırakmayın!Carpe DiemDolunay Kadıoğlu

Hamilelik döneminde cinselliği bırakmayın!

Gebelik döneminde kadındaki fizyolojik ve duygusal değişiklikler bazen de erkekteki duygusal değişimler, çiftin cinsel yaşamını ister istemez etkiler. Cinsel Terapist Dolunay Kadıoğlu, hamilelikte cinsellik hakkında bilgiler verdi.Devamı >