Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

“YAŞAYAN ZAMANLAR” RESİM SERGİSİ GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

“Yaşayan Zamanlar” resim sergisi görücüye çıkıyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.09.2014 - 16:05 | Son Güncelleme:

Semra Hasgüleç, bu kişisel sergisinde sanatını bir kez daha sergiliyor.

Galeri BOHEM’de çok özel bir açılış kokteyli ile sanatseverlerle buluşan sanatçı Semra Hasgüleç, “Yaşayan Zamanlar” adlı kişisel sergisinde sanatını bir kez daha sergiliyor. İç yolcuğumuzda, eserleri ile bize eşlik edecek olan sanatçı; “Atölyem Benim Sığınağım” diyor.

“Tek bir çalışma biçimi yok. Rutin Soyut anlatım tarzını benimsediğim resimlerimde yer yer kendi içinde açımlamayı getiren dokular yer almaktadır. Bununla birlikte iç-içe geçmiş renk değerleri çeşitli varyasyonlarla tuval yüzeyine yansımaktadır. Evet, soyut anlatım benim tarzım…” diyen sanatçı Semra Hasgüleç, duygu ve düşüncelerini tuale yansıtıyor, umudu ve mutluluğu renklere yansıtıyor, kimi zaman o renklerin içine yatay, dikey ve diyagonal, bazen de desen tadı veren çizgiler giriyor.

Açılış kokteyli ile başlayacak olan sergi, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerin katılımı ile gerçekleşecek. Ziyaretçileri tuvallerin ötesinde olan, Galeri BOHEM'de akan bir renk nehri, “Yaşayan Zamanlar” sergisi, 29 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecek.

Sergi açılış kokteyli: 19 Eylül 2014 Cuma günü saat 18:00

Sergi süresi: 19-29 Eylül 2014 tarihleri arası. 

Yer: Galeri BOHEM

Adres: Vali Konağı Cad. Polat Apt. No:99 Kat 2 Daire 3 Nişantaşı / İST. 

Telefon: 0212 999 44 60

Yayın tarihi: 15.09.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.