Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TEPE NAUTİLUS 30 AĞUSTOS'U KUTLUYOR

Tepe Nautilus 30 Ağustos'u kutluyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.08.2014 - 12:40 | Son Güncelleme:

AVM, ‘TSK Büyük Zafer ve Atatürk’ konulu fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak.

Tepe Nautilus; 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında ‘TSK Büyük Zafer ve Atatürk’ konulu fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak. Bando gösterisiyle açılacak olan sergi, 26 - 28 Ağustos tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Tepe Nautilus, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutlayacak. Tepe Nautilus 26-28 Ağustos tarihleri arasında I. Ordu Komutanlığı işbirliğiyle ‘TSK Büyük Zafer ve Atatürk’ konulu fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak.

Atatürk’ün daha önce yayımlanmamış ya da çok az rastlanan fotoğraflarının yer aldığı serginin açılış gününde İstanbul Bölge Bando Komutanlığı 15.00 – 16.00 saatleri arasında Zafer Bayramı Konseri verecek.

Tepe Nautilus Zafer Bayramı coşkusunu 30 Ağustos’taki bando gösterisiyle taçlandıracak. Tepe Nautilus Bandosu alışveriş merkezinin içinde ve Tepe Nautilus Meydanı’nda ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatacak. Tepe Nautilus 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri dans ve sanat performanslarıyla renklenecek.

Tarih: 26-28 Ağustos 2014

Yer: Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi

Yayın tarihi: 25.08.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.