Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

STRESLE BAŞA ÇIKAMAYANLARA ÜCRETSİZ SEMİNER!

Stresle başa çıkamayanlara ücretsiz seminer!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
09.02.2015 - 11:07 | Son Güncelleme:

Stresle mücadele için günlük yaşamda uygulayabileceğiniz pratik ve etkili çözümler bu seminerde anlatılacak.

Dr. Sinan Akkurt’un konuşmacı olacağı seminerde Gelişim Platformu çatısı altında, psikolojik stres ve aşırı elektronik cihaz kullanımının getirdiği hücresel stresle başa çıkma yolları anlatılacak.

18 Şubat 2015, 19.30’daki seminere sınırlı sayıda ücretsiz katılım olanağı için Gelişim Platformu’na başvuruda bulunmak gerekiyor.

Stresin psikolojik ve hücresel olmak üzere iki yönüyle ele alınacağı “Stres ve Elektromanyetik Kirlilikle Başa Çıkma Yolları” başlıklı seminer, doğal tıp alanında ün yapan Dr. Sinan Akkurt tarafından Gelişim Platformu’nun İstanbul Mecidiyeköy’deki merkezinde verilecek.

Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar, plaza ortamında çalışanlar ve sınava hazırlanan öğrencilerin yoğun olarak maruz kaldığı stres ve elektromanyetik yüklenim karşısında günlük yaşamlarında alabilecekleri pratik çözüm önerilerinin aktarılacağı seminerde, stres sonucu ortaya çıkan kansere kadar uzanan hastalıklar için ne gibi önlemler alınabileceği paylaşılacak. Ayrıca bilgisayar, cep telefonu, metro, uçak, saç kurutma makinesi, mikrodalga fırın gibi araçları yoğun olarak kullananlar için radyasyondan arınmanın yolları da gösterilecek. Stres azaltıcı pratik egzersizler, doğal kür ve doğal tıp yaklaşımları hakkında bilgi verilecek. Bu anlamda en etkili yöntemlerin başında gelen biorezonans metodunun anksiyete, depresyon, sınav stresi, elektromanyetik arınma için sunduğu yaklaşımlar konu edilecek.

Gelişim Platformu’na katılmak isteyenler için iletişim adresleri

0212 267 10 80 (dahili 116)

sercan.sivasligil@gelisimplatformu.com 

Yayın tarihi: 09.02.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.