Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SIRLARLA DOLU BİR GEÇMİŞE DAVETLİSİNİZ!

Sırlarla dolu bir geçmişe davetlisiniz!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
28.09.2014 - 14:00 | Son Güncelleme:

“Bakarsın Bulutlar Gider” adlı oyun 30 Eylül’de sizlerle buluşuyor.

Selen Öztürk ve Kenan Ece’nin oynadığı, sırlarla dolu bir geçmişin ardından yaşananları konu alan “Bakarsın Bulutlar Gider” 30 Eylül'de Bo Sahne'de sizlerle buluşuyor.

Oyunun konusu

Betül, eşi Orhan'ın ölümünün sebebini çözememiştir. Eşinin vefatından aylar sonra tanımadığı bir adamın getirdiği emanetle, hem Betül’ün hem de emaneti taşıyan Kaya’nın hayatları değişir. Orhan'ın ölümünün sırrını anlamaya çalışan Betül için bir fırsat olan bu buluşma, olayları daha da karmaşıklaştırır.

Sakin bir evde, geçmişin hikayeleri ve hayaletleri dolaşır. Anlatılacak çok şey vardır ama konuşmak neyi, ne kadar çözümler ve dilin yetmediği noktada insan kendini mi bulur? Bazen bir zarfın içinden çıkan yazı farklı anlamlar da taşıyabilir. Bu iki kişinin ulaştıkları cevap şaşırtıcıdır.

Seyirci o eve, eski bir hikayeye, beklenmedik bir sırra ve iki kişilik geçmişlere davetli. Sonra da bakarsınız bulutlar gider…

Tek perde / 70 Dakika

Biletler Biletix’te ve Bo Sahne gişesinde!

Yer: Bo Sahne

Adres: Ağa Hamamı Sokak 18/1 Cihangir /İST.

Tarih – saat: 30 Eylül 2014 – 20.30

Yayın tarihi: 28.09.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.