Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞİMDİ AŞIK OLABİLİRSİNİZ!

Şimdi Aşık Olabilirsiniz!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
09.04.2015 - 16:50 | Son Güncelleme:

Arzu Ebru Özağaç’ın, birbirinden güzel öyküleri bir arada topladığı kitabı “Şimdi Aşık Olabilirsiniz!” tüm kitabevlerinde yerini aldı.

Arzu Ebru Özağaç’ ın “Beceriksiz Dişi Kuş” adlı kitabından sonra İkinci Adam Yayınları tarafından çıkarılan bu keyifli kitap, 86 sayfadan oluşuyor.

Arzu Ebru Özağaç, kitabında aşkın tarifini en gerçekçi ve en güzel şekliyle anlatıyor. Özağaç kitabını kaleme alırkenki duygularını şu şekilde tarif ediyor :

“Hani yolculuklar vardır; varmak istediğiniz noktaya kadar yüreğinizin bir kuş gibi çırpındığı ya da ağır bir külçe gibi ağırlaştıkça ağırlaştığı. “Şimdi Âşık Olabilirsiniz” kırk yılın bir sırtı yolda yanlışlıkla çarpıştığınız bir yabancı gibi. Aydan ufku seyreden kızın penceresine elinizi uzatıp açarsanız sizi güzel bir yolculuğa davet ediyor.

Bazen hikâyelere konuk olup, bazen kahramanı olup, bazen de kendi yolculuğunuzda size eşlik edebilecek kahramanları tanımak isterseniz, aydan ufka bakan kızın penceresini açın. Belki de onlar, sizin kahramanlarınızın hikâyeleriyle karışacak ya da içinizde süte düşmüş karıncalar misali hikâyeleri devam edecektir.

Aşkın geçmiş, gelecek ve şimdiki zaman hâllerinde umut sever bir yolculuğa hazırsanız, “Şimdi âşık olabilirsiniz!”

Yayın tarihi: 09.04.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.