Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SANİTAS SPA İLE DİNÇ KALMANIN KEYFİNİ YAŞAYIN

Sanitas SPA ile Dinç Kalmanın Keyfini Yaşayın
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.10.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Sanitas Spa, misafirlerine Türk konukseverliğini kişiye özel hizmeti ile gösteriyor.

Çırağan Palace Kempinski’de hizmet veren Sanitas Spa, misafirlerine Türk konukseverliğini, lüks ve kişiye özel hizmet anlayışıyla birleştirerek sunuyor.

Bir zamanlar Osmanlı Sultanları'na ev sahipliği yapmış olan Çırağan Sarayı, İstanbul Boğazı kıyılarındaki muhteşem konumuyla her zaman misafirlerin ilk tercihi olmuştur. Sanitas SPA’nın amacı bu tarihi mekanda eski çağlardan beri uygulanan ritüeller ve yeni gençleştirici sanatların deneyimli profesyonel terapistler tarafından uygulandığı bir dinginlik ve huzur vahası yaratmaktadır.

Her bir bakımın uzman ellerde ve 1 ile 2 saat arasında tamamlandığı bu tecrübeyi yaşarken, Sanitas SPA’ların uzman hizmet farkını hissedeceksiniz. Arındırıcı ve zindelik kazandırıcı birbirinden özel paketlerle hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirecek, kendinizi yenilenmiş ve sağlıklı hissedeceksiniz.

"Dokunuşun Farklılığı" mottosu altında birleşen Sanitas SPA merkezleri, huzur ve dinginliği, sağlıklı ve dinç bir yaşantıyla sentezleyerek sizlere hissettirmeyi amaç edinmiştir.

www.thesanitas.com 

Yayın tarihi: 04.10.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.