Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ROSE MARİNE’DE KIŞ ORTASINDA YAZ

Rose Marine’de Kış Ortasında Yaz
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.02.2011 - 14:43 | Son Güncelleme:

Kıştan sıkılıp yazı özleyenler için harika bir fırsat!

Kıştan sıkılıp yazı özleyenler için harika bir fırsat! Cihangir’in yeni gözde mekanı Rose Marine, Foça’nın en güzel koyunda bulunan Mambo Beach Club haftası ile herkesi kışın kasvetli havasından kurtaracak.

Foça deyince akla gelen tek mekan Mambo Beach Club’ın konsepti, daha yaz gelmeden Rose Marine Cafe’yi etkisi altına aldı bile… 21 Şubat- 5 Mart 2011 tarihleri arasında bu mükemmel beach club deneyimini, şehrin göbeğinde Cihangir Rose Marine’de yaşayabilirsiniz.

Rose Marine, 21 Şubat itibariyle Mambo Beach Club havasına bürünüyor. Mambo Beach Club’a özel yemek ve kokteyl menüsü, Mambo Beach Club fotoğrafları, size kendinizi sahilde hissettirecek palmiyeler Rose Marine’i donatacak. İki hafta devam edecek bu benzersiz etkinlik 05 Mart 2011 Cumartesi akşamı yapılacak Beach Party ile kış ortasında yazı yaşayan ender insanlardan biri olma şansını yakalayın.

Adres : Kılıç Ali Paşa Mah. Akarsu Cad. No:27 Cihangir – Beyoğlu / İSTANBUL
Rezervasyon & Tel : 0212 249 62 77

rose-marine.net/tr

Yayın tarihi: 25.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.