Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RED SONJA 16 NİSAN'DA HARD ROCK CAFE'DE!

Red Sonja 16 Nisan'da Hard Rock Cafe'de!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
13.04.2015 - 17:09 | Son Güncelleme:

Aşk, ayrılık ve geçmişe özlem temalarının işlendiği “Nedir Rengin" albümünü herkesin kalbine dokunacak.

Türkiye'nin ilk bayan vokalli Türkçe sözlü melodik rock grubu RED SONJA 2012 yılında Istanbul'da kuruldu. Vokalde Serra HEPGÜL (Tarot), gitarda Tufan YAĞMURDERELİ (Element, Export), klavyede Koray ALARSLAN (Cem Köksal, Joe Lynn Turner, Gölge Hayat), bas gitarda Cem GÜREL (Element) ve davula Ozan OĞUZ (Fatal Mind)'dan oluşan kadrosuyla grup; konser performansları ile beraber yürüttükleri beste çalışmaları sonucunda ellerinde oluşan materyali kaydetmek için 2014 yılı yaz aylarında stüdyoya girdi.

Şarkı sözlerinde aşk, ayrılık ve geçmişe özlem temaları işlenen “NEDİR RENGİN?” albümünden ilk klip Zargana Production yapımcılığında “KADIN” isimli parçaya çekildi. 9 Türkçe 1 İngilizce parçadan oluşan ve senfonik öğelerin eşlik ettiği modern Avrupa rock sounduna sahip yapımda ''Hayaller Sanki Hayalet'' ve ''Sözlerin Nerede?'' albümün balladları olarak dikkat çekerken ''Devil In Disguise'' isimli parça ise 70'lerin disco günlerine bir gönderme niteliği taşımaktadır.

Albümün yapımcılığını ONAIR MEDIA REFLEX üstlendi.
 

Yayın tarihi: 13.04.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.