Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RAHMİ M. KOÇ MÜZESİ HATIRASI

Rahmi M. Koç Müzesi Hatırası
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
07.06.2011 - 11:30 | Son Güncelleme:

Unutulmaz bir Babalar Günü için!

Babalar Günü için Fenerbahçe vapurunun kaptan köşkü ziyarete açılıyor. Rahmi M. Koç Müzesi'ne gelen babalar ve çocukları vapuru gezmenin yanı sıra anı fotoğrafı da çektirebilecekler.

Babalar Günü’nde müzeye gelen ziyaretçiler, uzun yıllar Fenerbahçe Vapuru’nda görev yapan kaptanın anılarını kaptan köşkünde babalarıyla dinleyebilecek. Rahmi M. Koç Müzesi ayrıca, deniz tutkunu olan çocuklara kaptan olma, babalara da makine dairesinin mekanizmasını öğrenme imkanı sunacak.

Fotoğraf Çektirebilirsiniz

Fenerbahçe Vapuru kaptanı, vapur ve meslek hakkında bilgi verirken, aksesuarlarını bu süre için devrederek kaptan olan çocukla fotoğraf da çektirebilecek. Nostaljik ‘Rahmi M. Koç Müzesi Hatırası’ önünde fotoğraf çektirenler böylece güzel bir babalar günü hatırasına kavuşacak.

Tüm bu deneyimleri yaşayan babalar ve çocukları, müzenin renkli dünyasında güzel bir pazar günü yaşamaya devam edebilir. Ayrıca Fenerbahçe Vapuru, çay – simit keyfi yapmak isteyenleri de bekliyor.

Yayın tarihi: 07.06.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.