Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RAHAT BİR HAMİLELİK İÇİN

Rahat Bir Hamilelik İçin
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.02.2011 - 11:54 | Son Güncelleme:

Yoga Academy, kişiye özel hazırlanan 200 teknik sayesinde anne adaylarına rahat bir doğum imkanı sunuyor.

Hamiler için Yoga, bu süreçte fiziksel, hormonlar ve psikolojik bir değişim geçiren anne adaylarını sadece rahat ve ağrısız bir doğuma hazırlamakla kalmıyor, doğum öncesi ve sonrası için de bedensel ve ruhsal pek çok fayda sağlıyor.

Stres, yoğun duygusallık, kaygı ve korkular, kasların katılaşmasına ve biriken gerginlik sonucu doğum sırasında anne adayının daha fazla acı hissetmesine neden olduğundan, günümüzde özellikle normal doğum kadınların korkulu rüyası durumunda. Oysa uygulanan özel yoga teknikleri sayesinde anne adayları, sadece korku ve kaygı gibi olumsuz duygularla değil, doğumun zorlu süreciyle de kolayca baş edebiliyor ve bu mucizevi sürecin keyfini yaşayabiliyorlar.

Kişiye özel hazırlanan 200 teknik sayesinde anne adaylarının daha rahat bir doğum gerçekleştirmesini amaçlayan Yoga Academy, anne adaylarına nefes teknikleri, biyoenerji hareketleri, beden, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon, meditasyon ve derin gevşeme teknikleri öğretiyor. 

Yoga Academy Kadıköy
 
Sarayardı Cad. No:94 Hasanpaşa - Kadıköy - İstanbul

Tel: 0 216 345 2728

Cep Tel: 0 535 327 2041 - 0536 478 8941

www.yogaakademi.com

Yayın tarihi: 12.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.