Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PASTA TUTKUNLARI, HAYDİ YARIŞMAYA!

Pasta Tutkunları, Haydi Yarışmaya!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
26.02.2011 - 12:00 | Son Güncelleme:

Maharetine güvenen Özsüt'ün yolunu tutacak.

Bu yıl 2.si düzenlenen Benim Özsüt Pastam isimli yarışma, maharetlerine güvenen pasta tutkunlarını bekliyor. Yarışma sonucunda ilk üçe giren kişilere para ödülleri verilecek.

15 Ocak – 21 Mart tarihleri arasında tarihleri arasında www.ozsut.com.tr adresindeki formu doldurup, pastanızın tarifi ve fotoğrafıyla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yarışmanın ön elemeleri 22-31 Mart tarihleri arasında yapılacak. Özsüt’ün deneyimli pasta ustaları ve Ar – Ge ekibi tarafından yapılacak olan değerlendirmeyi geçen 10 katılımcı finale katılmaya hak kazanacak. Ön elemede Gurme yazar mutfak Koçu Gülhan Kara da yer alacak. Yarışmanın finali ise 16 Nisan 2011 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek. Final için İstanbul’a gelecek yarışmacıların yol ve konaklama masrafları Özsüt tarafından karşılanacak.

01 Nisan 2011 tarihinde finale katılmaya hak kazanan yarışmacılar www.ozsut.com.tr ve www.facebook.com/ozsut adreslerinde açıklanacak.

Yayın tarihi: 26.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.