Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OTHELLO’NUN DELİSİ MSM’DE!

Othello’nun Delisi MSM’de!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.01.2011 - 10:00 | Son Güncelleme:

Oyunu kaçıranlara müjde!

İlk gösterimiyle büyük ilgi toplayan Othello’nun Delisi, kaçıranlar ve bir kez daha izlemek isteyenler için bu kez Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde!

Kemal Oruç’un yazıp yönettiği ve seyirciyi hem kahkahaya boğacak hem de derin derin düşündürecek olan oyun, 8 Şubat Salı günü, saat 20:00’de izleyicisiyle buluşacak.

Oyuncu kadrosunu, Drama Kumpanya Tiyatro Atölyesi'nin eğitmenleri ve oyuncularının oluşturduğu oyunun biletleri, Kadıköy Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden temin edilebilir.

Oyunun Konusu

Hakan, genç ve başarısız bir yazardır. Bir cinayet haberini yazmak için Kıbrıs'a inceleme yapmaya giden Hakan burada çok ilginç bir hikayesi olan Deli'yle karşılaşır ve hayat hikayesini romanlaştırmak için Deli'yi İstanbul'a getirir. Her popülaritenin paraya dönüştürüldüğü günümüzde, Deli, Hakan’ın yazılarıyla halkın ilgisini çeker ve satılmak üzere mafya tarafından kaçırılır. Medyaya pazarlanan Deli’nin gazetelerde haberleri çıkar ve şov programlarında reyting unsuru olarak kullanılır. Son olarak da büyük bir siyasi parti tarafından seçim maskotu olarak kullanılır. Hakan bu duruma bir son verebilmek için patronlarla yüzleşmeye karar verir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi

Tel: 0 216 449 59 52

dramakumpanya.com

Yayın tarihi: 29.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

konusu ilginç ve sürükleyici....

19.03.2011 10:32:48 sevgi şeker

tiyatronun tadı başkadır :)

19.03.2011 10:28:43 damla akdemir