Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MUTLULUĞA GİDEN YOLDAKİ CÜMLELER MUTLULUK KULÜBÜ’NDE!

Mutluluğa giden yoldaki cümleler Mutluluk Kulübü’nde!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.03.2015 - 14:05 | Son Güncelleme:

Mutluluk Kulübü programıyla yüzlerce kişiye nasıl mutlu olacaklarını anlatan Müge Çevik’in ilk kitabı “Mutluluk Kulübü” adıyla yayınlandı.

Müge Çevik, yakalamak için peşinden koştuğumuz bu değerli kavramın ne olduğunu sorgulatarak başlıyor kapıyı açmaya ve önce zıtlıkları tanımlatıyor. Sahi aradığımız bir mutluluk varsa içinde olduğumuz şey de mutsuzluktur… Peki, mutsuzluk nedir?

Ve sen içinde bulunduğun duyguyu hissetmeye cesaret edebilir misin? Kendinle yüzleşmeye hazır mısın? Geçmişte misin yoksa şimdi ve burada mı? Affetmeye, yüklerinden kurtulup adım atmaya hazır mısın?

İşte tüm bu sorularla başlıyor öğrenme süreci… Çünkü mutluluk da öğrenilir!

Siz mutluluğu öğrenmeye hazır mısınız?

"Mutluluk öğrenilebilir" iddiası ile ortaya çıkınca, insan gerçekten hangi durumlarda nasıl dengede ve mutlu kalıyor, anlattıklarını ne kadar uyguluyor, bununla sınanıyor. “Mutluluk üzerine kafa yormaya başladığımdan itibaren adeta hayat bana adım adım deneyimletti” diyen

Müge Çevik, mutlu olmak isteyen herkesi kulübe davet ediyor. Libros Kitap tarafından byŞapka etiketiyle yayınlanan Mutluluk Kulübü, seçkin yayınevleri ve satış noktalarında sizleri bekliyor. 

Okurken sizi gülümsetebilir, okurken sizi düşündürebilir… Kahvenizi alın, en rahat köşenize çekilin ve mutluluğa giden yoldaki cümlelere keyifli bir göz atın. Mutluluk Kulübü'ne davetlisiniz!

Yayın tarihi: 12.03.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.