Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİMOZA YAŞAM MERKEZİ SİZLERLE!

Mimoza Yaşam Merkezi Sizlerle!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.01.2011 - 09:54 | Son Güncelleme:

Mimoza ile benliğinizi geri kazanacaksınız!

Mimoza Yaşam Merkezi, dönüşümsel nefes terapileri ve yaşam koçluğu çalışmalarına Balmumcu, Beşiktaş’taki yeni mekanında devam ediyor.

Doğduğumuz andan itibaren ebeveynlerimiz, yakınlarımız, öğretmenlerimiz ve toplumumuz tarafından aslında bize ait olmayan çeşitli yargılarla donatılıyoruz ve bunların içinde kendi gerçeğimizi, aslında kim olduğumuzu unutuyoruz. Yargılar her zaman hayatımızda kısıtlamalar yaratıyor ve hayatımız bu kısıtlamalarla yaşamaya çalışıyoruz. Mimoza Yaşam Merkezindeki Nefes ve Yaşam Koçluğu çalışmaları, sizleri daha çok siz olmaya, kendi doğrunuzu bulmaya, dış dünyanın etkisinde olmak yerine gerçekte sahip olmak istediğiniz hayatın yaratıcısı olmaya çağırıyor.

Çocuğunuzla Birlikte Yeniden Çocuk Olmaya Var mısınız?

Hepimizin hayali aynı zamanda mutlu aileler, mutlu çocuklar ve kendini seven, mutlu insanlarla dolu bir dünya.

Mimoza Yaşam Merkezinin yeni yerinde faaliyete başlayan Lokomotif Yaratıcılık Okulu'nun önderliğinde gerçekleşen "Oyun ve Yaratıcılık Atölyeleri" ile sizleri ve çocuklarınızı, yaratıcı potansiyelinizi yeniden keşfetmeye, doğaya ve doğal olana tekrar uyumlanmaya çağırıyoruz.

Lokomotif Yaratıcılık Okulu'nda herkes için bir aktivite var.

www.mimozayasam.com 

Yayın tarihi: 04.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.