Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MAVİ'YLE KIVANÇ'IN ÇEKİMİ FIRSATI

Mavi'yle Kıvanç'ın Çekimi Fırsatı
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yarışmaya katılım tarihi uzatıldı!

Mavi’yle Kıvanç’ın çekimindeyim, adlı yarışmanın son katılım tarihi değişerek, hayranlarına 10 Mart 2011 tarihine kadar katılım şansı tanıyor.

Mavi’nin, Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarını, yeni reklam filmi için sete davet ettiği “Mavi’yle Kıvanç’ın çekimindeyim!” yarışmasına son katılım tarihi uzatıldı. Facebook üzerinden başlatılan yarışmayla, bir kız bir erkek Kıvanç Tatlıtuğ hayranına, Mavi’nin 2011 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nun reklam çekimini izleme şansı sunduğu yarışmaya katılım www.facebook.com/mavi adresi üzerinden 10 Mart tarihine kadar devam edecek.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin, stillerini en iyi yansıtan fotoğrafı, 10 Mart tarihine kadar adresindeki “Mavi’yle Kıvanç’ın Çekimindeyim” uygulamasına yüklemeleri yeterli olacak. Gönderilen fotoğraflar, Mavi’nin Facebook sayfasında oylamaya açılacak. Kıvanç’ın çekimine kapılanlar arasında yapılacak yarışmada, en çok oy alan 2 talihli, 14 Mart’ta Mavi’nin reklam setinde Kıvanç Tatlıtuğ’u izleme şansını elde edecek.

Mavi, “Çok mu Çok Oluyoruz” reklam filminde de aynı yarışmayı yaparak , şanslı bir Kıvanç Tatlıtuğ hayranını reklam setinde ağırlamıştı.

Ayrıntılı bilgi için: www.facebook.com/mavi

Yayın tarihi: 07.03.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

kıvanç tatlıtug gercektende süper olmuş reklamlar için

20.03.2011 09:58:11 gülşah kaplan
  
Çiftlerin birbirlerine alışması zaman alıryeniMutlu Aile Mutlu ÇocuklarObengül Ejder

Çiftlerin birbirlerine alışması zaman alır

Yapılan araştırmalar evliliğin ilk yıllarının evliliğin geleceği üzerinde belirleyici olabilecek kadar kritik olduğunu göstermektedir.Devamı >
Mutfaktaki tehlikelerin farkında mısınız?yeniAilenizin DiyetisyeniM. Turgay Köse

Mutfaktaki tehlikelerin farkında mısınız?

Besin güvenliği hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Mutfağınızda tükettiğiniz gıdalar ne kadar temiz ve hijyenik? Uzman Diyetisyen Turgay Köse mutfağınızdaki tehlikeleri ve almanız gereken önlemleri anlatıyor.Devamı >
Yeniay 25 Mayıs 2017'de İkizler burcunda gerçekleşecekyeniAstromatikAygül Aydın

Yeniay 25 Mayıs 2017'de İkizler burcunda gerçekleşecek

Bu Süper Yeni Ay, yeni enerji ortaya çıkarmadan önce arkada kalan bazı pürüzleri ortaya dökecekDevamı >