Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MARRİOTT HOTEL ASİA’DA, DÜĞÜN HAFTASI ETKİNLİKLERİ!

Marriott Hotel Asia’da, düğün haftası etkinlikleri!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
26.10.2015 - 14:10 | Son Güncelleme:

Hayatınızın en özel günü için kurduğunuz hayalleri gerçeğe dönüştürün.

Açılışından bu yana Anadolu Yakası’nın en modern, ihtişamlı ve zarif düğünlerine imza atan İstanbul Marriott Hotel Asia; hayatınızın en özel günü için kurduğunuz hayalleri gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyor.

2 – 8 Kasım tarihleri arasında İstanbul Marriott Hotel Asia Citrus Salonu’nda gerçekleşecek olan ‘Düğün Haftası’na katılıp, düğününüzü dilediğiniz tarihe konfirme ederek, sadece düğün haftasına özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Düğün Haftası’nda düğünlerini konfirme eden çiftlerimize; tercihlerine göre 2 gece konaklamalı Roma tatili, düğün arabası hizmeti ya da dans dersi seçeneklerinden biri hediye!

Anadolu Yakası’nın ilk beş yıldızlı uluslararası oteli İstanbul Marriott Hotel Asia’nın sertifikalı düğün uzmanları; eğitimleri, deneyimleri ve vizyonları ile hiçbir detayı atlamadan düğününüzü bir rüyaya çeviriyor. Havuz başında görkemli bir yaz düğünü ya da balo salonlarımızda gerçekleşecek rüya gibi bir düğün ile düşlediğiniz prenses ve prens olmak için tek yapmanız gereken tüm detayları uzmanlarımıza bırakmak.

Düğün haftasının sunduğu avantajlardan yararlanabilmek için 0 216 570 00 77'yi arayarak mutlaka randevunuzu alınız

Yayın tarihi: 26.10.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.