Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

LA VİE-YAŞAMAK

La Vie-Yaşamak
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.04.2011 - 10:00 | Son Güncelleme:

Ressam Esra Üner'den bir sergi...

Ressam Esra Üner “La Vie-Yaşamak” adlı sergisiyle 28 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek 4.Art Bosphorus- Çağdaş sanat Fuarı’nda sanat severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Resimlerinde hayatı sorgulayan, düşünmeye iten ve öze dönmeyi vurgulayan Esra Üner “La Vie-Yaşamak” adlı sergisinde de ilhamını insandan alıyor. Doğum ve ölüm arasında geçen yaşam sürecinin çok kısa ve çok önemli olduğunu düşünen Üner, bu sefer insanın doğumundan öncesine, anne karnına ilk düşüşüne doğru yol alıyor. İnsanın var oluş macerası başlamadan öncesine giderek hayatın özündeki saflığı arıyor.

Üner,in yaşamak anlamına gelen “La Vie” adlı sergisindeki resimlerinde göze çarpan canlı renkler ,ışıklar yaşamım çoşkusunu ,neşeyi, ümidi,var oluşu,mucizelerin varlığını anlatıyor bize. Üner, hayatta mutlu olmak için öze dönmenin ,içsel gelişimimizin, yaşamı dolu dolu yaşamamız gerektiğinin önemine dikkat çekiyor Esra Üner, bu sergisinde de ona özgü doku tekniği ve renkleri kullanış biçimi ile de kişiselliğini koruyor.

Sergi 28 Nisan - 1 Mayıs 2011 tarihleri arasında Fulya Fuar ve Kongre Merkezi’nde B-1 Galeri Ünver Standında görülebilir.

www.esrauner.com

Yayın tarihi: 20.04.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.