Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KOZADAN ÇIKMAYA HAZIR MISINIZ?

Kozadan çıkmaya hazır mısınız?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.06.2016 - 15:50 | Son Güncelleme:

Hatice Beyza Bulut, "Kozadan Çıkmak" isimli kitabında yaşamaz dedikleri bebeğini 5 yaşına kadar getirme mücadelesini anlatıyor.

Aşık olduğu adamla evlendiğinde toz pembe hayaller kuruyordu oysa ki. Çocukları olacaktı ve mutlu bir yuvaları... Halbuki hayatın kendi planları vardı, biraz acımasız biraz zorlayıcı. Kim bilebilirdi ki engelli bir çocuğun bu mutlu çiftin sınavı olacağını...

Beyza Bulut; yaşamaz dedikleri bebeğini bugün 5 yaşına getiren bir anne ve kapılarını çalan mucizeleri vazgeçmediği mücadelesini, hem bir anne hem de spiritüelist bakış açısıyla dile getiriyor.

Sizler bu ipek böceğinin binbir sıkıntı ile kozadan çıkışına tanıklık ederken, diğer taraftan kendinizi büyük bir Aşk'ın, umut dolu bir yolculuğun , tarihin,felsefenin, bambaşka kültürlerin içerisinde seyahat ederken bulacaksınız.

Gizli saklı kalmış hayatın içerisindeki melekleri tanıyacağınız, kimi zaman ağlayacağınız, kimi zaman en umutsuz anınızda bile karşınıza çıkan mucizelere şaşıracağınız, spiritüel bakış açısıyla ,sevginin, Aşk'ın, pes etmemenin önemini bir kez daha anlayacağınız, kimilerine göre mucizevi, kimilerine göre öğretici bir hikaye..

Kozadan çıkmaya hazır mısınız?

*Bu kitaptan elde edilen gelirin bir bölümü Bir Can Bin Umut Derneği'ne bağışlanmaktadır.

Yayın tarihi: 24.06.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.