Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İSTANBUL KORUYUCU AİLE DERNEĞİ BU FUARDA!

İstanbul Koruyucu Aile Derneği bu fuarda!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.12.2014 - 12:05 | Son Güncelleme:

Dernek, İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda çocuklar için etkinlikler düzenleyecek.

İstanbul Koruyucu Aile Derneği, 12-14 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda çocuklar için etkinlik düzenliyor.

Korunma gereksinimi olan çocukların bakımlarını üstlenerek, onların sevgi dolu bir aile ortamında büyümesini, koruyucu aileliğin yaygınlaştırılmasını, toplumsal farkındalığın yaratılması ve koruyucu ailelerin bilinçlenmesini sağlamak amacıyla çalışan İstanbul Koruyucu Aile Derneği, fuardaki J10 no’lu standında ziyaretçilerle bir araya gelecek.

Ailelere koruyucu aile kavramının detaylarını anlatacak İstanbul Koruyucu Aile Derneği yetkilileri, yakın bir zamanda “Kimsesi Sizsiniz” sloganıyla başlattıkları farkındalık kampanyası ile ilgili de bilgiler verecek.

Koruyucu ailelik hakkında merak ettikleriniz

Fuarda, çocuklarla dileklerini yazıp asabilecekleri Dilek Ağacı etkinliğini üç gün boyunca gerçekleştirecek olan dernek, 13 Aralık günü öğleden sonra da bir ilizyonist ile çocuklara keyifli zamanlar yaşatmayı amaçlamaktadır.

Yayın tarihi: 08.12.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.