Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KADIKÖY ÇARŞI ŞENLİĞİ BAŞLIYOR

Kadıköy Çarşı Şenliği Başlıyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Bu yıl bahar Kadıköy'de!

Kadıköy Belediyesi, Kadıköy Tarihi Çarşısı Kültür ve Dayanışma Derneği ve Trinick Organizasyon’un iş birliği ile hazırlanan Kadıköy Çarşı Şenliği, 23-29 Nisan tarihlerinde çeşitli etkinliklerle gerçekleşecek.

Tarihi çarşısının günden güne ekonomik, fiziksel ve tarihi değerini kaybetmeye başlamasıyla “yeniden yaşama dönmesi” için özellikli ve ayrıcalıklı kimliğini canlandırmayı amaçlayan Kadıköy Çarşı Şenliği, büyük küçük herkese hitap ediyor. İstanbullular, tiyatro gösterilerinden çocuk eğlencelerine, müzik dinletisinden jonklör gösterilerine kadar sayısız etkinlik ile 23 Nisan haftası boyunca Kadıköy’ün en büyük şenliğinde eğlenceye doyacaklar.

Tüm gösterilerin ücretsiz bir şekilde halka sunulacağı şenlik, Tarihi Kadıköy Çarşısı sınırlarında muhtelif mekanlarda gerçekleşecek.

Şenlik hakkında detaylı bilgi için: www.kadikoycarsisenligi.com

Kadıköy Çarşı Şenliği Etkinlik Programı

1.Gün ( 23 Nisan Cumartesi ) 

13:00 Çocuk Eğlenceleri | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı Pantomim Gösterileri | İ.Ü.D.K. Pantomim Bölümü | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı

14:00 Dokunmuş Ağaçlar Etkinliği ( 7 – 12 Yaş Grubu ) | PTT Meydanı

15:00 Kafkas Dans Gösterisi | Burçin Orhon Akademi

16:00 Müzik Dinletisi | Litle Band | Surp Takavor Kilise Meydanı

20:00 Müzik Dinletisi | Tutunamayanlar | Surp Takavor Kilise Meydanı

2. Gün ( 24 Nisan Pazar )

14:00 Dokunmuş Ağaçlar Etkinliği (7 – 12 Yaş Grubu) | PTT Meydanı Pantomim Gösterileri | İ.Ü.D.K. Pantomim Bölümü | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı

15:00 Çocuk Eğlenceleri | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı

16:00 Halk Dansları | Burçin Orhon Akademi

17:00 Müzik Dinletisi | Masalın Aslı | Surp Takavor Kilise Meydanı

18:00 Dans Performans Didem Öngünç | Ve Kadın

19:00 Sokak Tiyatrosu | Azot Oyuncuları | Surp Takavor Kilise Meydanı

20:00 Müzik Dinletisi | Dörtün | Surp Takavor Kilise Meydanı

3. Gün ( 25 Nisan Pazartesi )

13:00 Çocuk Eğlenceleri | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı Pantomim Gösterileri | İ.Ü.D.K. Pantomim Bölümü | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı

14:00 Hip-Hop Dans Gösterisi | Burçin Orhon Akademi

15:00 Latin Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

15:30 Tango Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

16:00 Latin ve Tango Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

17:00 Müzik dinletisi | Yazılmamış Öyküler | Surp Takavor Kilise Meydanı

17:30 Dans Tiyatrosu Gösterisi | Düşünsel Dans Topluluğu

19:00 Dans Tiyatrosu Gösterisi | Ada Dans Tiyatrosu Topluluğu

20:00 Müzik Dinletisi | Etki- Tepki | Surp Takavor Kilise Meydanı Tiyatro Oyunu | Yalnız Tanrının Eli Titremez | Drama Kumpanya | BMK Merkezi

4. Gün ( 26 Nisan Salı ) 

13:00 Çocuk Eğlenceleri | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı Pantomim Gösterileri | İ.Ü.D.K. Pantomim Bölümü | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı

13:30 Cihan DEMİRCİ İmza Günü | Akdeniz Kafe – Neşet Ömer Sokak

14:00 Latin Dans Gösterisi | Burçin Orhon Akademi

15:00 Tango Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

15:30 Latin Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

16:00 Latin ve Tango Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

17:00 Müzik Dinletisi | Surp Takavor Kilise Meydanı

18:00 Dans Tiyatrosu Gösterisi | İz Dans Tiyatrosu Topluluğu

19:00 Dans Tiyatrosu Gösterisi | Ada Dans Tiyatrosu Topluluğu

20:00 Müzik Dinletisi | Pardon | Surp Takavor Kilise Meydanı Tiyatro Oyunu | BMK Merkezi

5. Gün ( 27 Nisan Çarşamba ) 

13:00 Çocuk Eğlenceleri | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı Pantomim Gösterileri | İ.Ü.D.K. Pantomim Bölümü | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı

14:00 Halk Dansları Gösterisi | Burçin Orhon Akademi

15:00 Dans Tiyatrosu Gösterisi | Düşünsel Dans Topluluğu

16:00 Latin Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

16:30 Tango Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

17:00 Latin ve Tango Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü Müzik Dinletisi | Surp Takavor Kilise Meydanı

18:00 Dans Tiyatrosu Gösterisi | İz Dans Tiyatrosu Topluluğu

20:00 Müzik Dinletisi (Mavi Göç) | Surp Takavor Kilise Meydanı Tiyatro Oyunu | Othello’nun Delisi | Drama Kumpanya | BMK Merkezi

6. Gün ( 28 Nisan Perşembe )

13:00 Çocuk Eğlenceleri | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı Pantomim Gösterileri | İ.Ü.D.K. Pantomim Bölümü | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı

14:00 Latin Dans Gösterileri | Burçin Orhon Akademi

15:00 Latin Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

15:30 Tango Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

16:00 Latin ve Tango Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

17:00 Dans Tiyatrosu Gösterisi | İz Dans Tiyatrosu Topluluğu Müzik Dinletisi | Surp Takavor Kilise Meydanı

19:00 Sokak Tiyatrosu | Azot Oyuncuları | Surp Takavor Kilise Meydanı

20:00 Müziği Dinletisi | Surp Takavor Kilise Meydanı Dans Tiyatrosu Gösterisi | Ada Dans Tiyatrosu Topluluğu | BMK Merkezi

7. Gün ( 29 Nisan Cuma )

13:00 Çocuk Eğlenceleri | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı Pantomim Gösterileri | İ.Ü.D.K. Pantomim Bölümü | Gün Boyu Tüm Şenlik Alanı

14:00 Hip-Hop Dans Gösterisi | Burçin Orhon Akademi

15:00 Latin Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

15:30 Tango Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

16:00 Latin ve Tango Dans Gösterisi | M.Ü. Dans Kulübü

17:00 Müzik Dinletisi | Surp Takavor Kilise Meydanı

19:00 Dans Tiyatrosu Gösterisi | Ada Dans Tiyatrosu Topluluğu

20:00 Dans Performans Didem Öngünç | doy - AÇ – la - ma Müziği Dinletisi | Masalın Aslı | Surp Takavor Kilise Meydanı
Tiyatro Oyunu | Yangın Yerinde Orkideler | MSM Oyuncuları | BMK Merkezi

Yayın tarihi: 16.04.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.