KAÇIK BİR AŞK HİKAYESİ “BENİMLE DELİRİR MİSİN?”

TİYATROSEVERLER HAYDİ KADIKÖY'E!

Kaçık bir aşk hikayesi “Benimle Delirir misin?”

Kim bilir belki de aşk eski bir yalandı, bütün suç da Adem ile Havva'daydı. Ya da en baştan aşkı bize çok yanlış anlatmışlardı. Benimle Delirir misin? adlı tiyatro oyunu, 5 Ekim Cuma günü saat 20:30 ile 7 Ekim Pazar günü saat 18:00'de  Kadıköy Halk Eğitim Merkezi sahnesinde!

Evlilik yeminleri, güzel aşk sözcükleri ile başlayan, evlilik seremonisinden delilik rapsodisine uzanan trajikomik bir süreç. Hepimizin hikayesi. Tıpkı mecburi hizmet gibi yaşı gelince girmek zorunda oldukları dünya evinde aklın sınırlarını zorlayan biri kadın biri erkek iki kişi.

Asıl meseleleri, aşkın gözü nasıl kör ettiği ve sonrasında onları nasıl mat ettiği. Kim bilir belki önce evlilik aşkı öldürüyordu, ardından da aşk intikam için bizi. Aslında yıllarca hiçbirimiz tam manasıyla çözememiştik bu derin meseleyi.

Nikah masasına gömülen bir aşkın ardından bir kadın ve erkeğin kendilerini aklama va yanlışlarını saklama çabaları tiyatro yazarı Mine Artu'nun kaleminden Mehtap Bayri ve Necmi Yapıcı'nın muhteşem yorumuyla kaçık bir aşk hikayesine dönüşüyor.

Sadece bir kaç saat delirmeye varım diyenler, mutsuz kadınların, mutsuzluk veren kayınvalidelere, mutsuz kocaların da “Eee artık evlenme vaktin geldi de geçiyor” diyen babalara dönüştüğü trajikomik bir dünyayı bir kez daha keşfetmek isteyenler!

Biletler biletix'te

  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
REKLAM
KOÇ 21 Mart - 20 Nisan Ağırlıklarınızdan hafiflemiş olduğunuzu hissedeceğiniz keyifli bir gün karşılamakta sizleri. Maddi o devamı > BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs Gökyüzü bugün işinizle ilgili ayrıntılara önem vermeniz için uyarıyor sizleri. Su uyur düşman uyumaz devamı > İKİZLER 22 Mayıs - 21 Haziran Bugün işinizle ilgili beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gökyüzünden ruhunuza yansıy devamı > YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz Bugün olumlu enerjiniz iş hayatınızda sizin düşüncelerinizin üzerinde güzel ve maddi olarak kazançlı devamı > ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos Bugün sabah saatlerinde yaşanacak gerginliklere karşı tahammüllü davranmalısınız. Bu tavrınız işiniz devamı > BAŞAK 24 Ağustos - 22 Eylül Bugün başkalarından gelecek yardıma ihtiyaç duysanız da, tüm görüşmeleri kararları kendiniz yapmaya devamı > TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim Bugün aşırı heyecan ve strese bağlı sağlık problemlerine karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesin devamı > AKREP 24 Ekim - 22 Kasım Fiziksel çekiciliğinizin çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Sözleriniz susar gözleriniz konuşur adeta devamı > YAY 23 Kasım - 21 Aralık Bugün kendinizi hangi alanda ifade edip ön plana çıkarmak istiyorsanız o yönde ilerlemeli ve görüşme devamı > OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak Gökyüzü bugün işinizle ilgili hiçbir konuyu atlamadan zamanı doğru değerlendirerek yapmanız gerekenl devamı > KOVA 21 Ocak - 18 Şubat Gökyüzü bugün iş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanların görevlerini yeterince yerine getirmeme devamı > BALIK 19 Şubat - 20 Mart Bugün hem iş hem özel yaşamınızda ayrıntılarda gizlenmiş konuları bir cımbızla çekip çıkarmayı başar devamı >
 • KOÇ
 • BOĞA
 • İKİZLER
 • YENGEÇ
 • ASLAN
 • BAŞAK
 • TERAZİ
 • AKREP
 • YAY
 • OĞLAK
 • KOVA
 • BALIK
REKLAM